• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Ma - huang - efedra - steppelés, kinyerés, gyártás

Methamphetamine

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit! Rengeteg vita itt arról, hogy mit készítsünk, hol szerezzünk ládákat, pszeudo, hogy menjünk-e p2p módszerrel és így tovább.... Feltöltöttem egy csomó cuccot, szabadalmakat az efa élesztő segédanyagok és a benzaldehid előállítására. De mielőtt így készült volna, az efa-t egyenesen a tartályból rázogatták. Van több sörfőző és talán a legnagyobb hozamú ad kb 10g efa-t 100g-onként ( szárazanyag ? ) most nem tudom, hogy szárazanyag vagy friss, de gondolom ez már mindegy. Egyébként valahol itt a fórumon van egy útmutató az extrakcióról. Inkább azt szeretném kérdezni, hogy valaki próbálta már ezt az extrakciót ? Egyszer nyaralásból hoztam haza tököt, kb. 50 g szárítva, talán több. Extraktáltam és egy zöld gél lett a vége, nem tudtam hcl-t vagy tiszta színtelen alapot csinálni belőle. De később elgondolkodtam, hogy a zöld gélt lehet-e közvetlenül I/Rp-vel is reagáltatni ? Ez lehetséges lenne? Van valakinek tapasztalata? Köszi és sok sikert.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Metamfetamin szintetizálása efedrával
Körülbelül 425 gramm őrölt ephedra növényi anyagot háromszor mostunk metanollal. A metanolos mosást összegyűjtöttük, és hagytuk elpárologni, hogy zöldesbarna kátrányos anyagot kapjunk. Ehhez az anyaghoz 250 ml 57%-os hidrojódsavoldatot és 9,5 gramm vörös foszfort adtunk egy 1000 ml-es kerekfenekű lombikban. A lombikot felszereltük egy munkakondenzátorral és egy fűtőköpennyel. Az elegyet melegítettük, és kb. 5 órán át hagytuk visszaáramlani. A vizes reakcióoldatot leszűrtük, NaOH-t készítettünk (pH > 12), majd triklórtrifluoretánnal (Freon-113) extraháltuk. A szerves oldatot vízmentes Na2tak4 -on szárítottuk. Ezután hidrogén-klorid gázt buborékoltunk a Freonba, aminek eredményeképpen a végtermék hidroklorid sóként kristályosodott ki812. A reakcióelegyből a szintézis során különböző időpontokban mintákat vettünk. Ezeket a mintákat bázisosították, metilén-kloridra extrahálták, és GC-IRD és GC-MSD módszerrel elemezték. A mintákat a szintézis 60, 127 és 310 perces reakcióidejénél vettük. A forrásból fordítva:
erowid*org/archive/rhodium/chemistry/ephedra.html
 

Fosforus

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Próbálta már valaki a valóságban. ? Tudom, hogy hol nő sok csvojnik lent délen a tenger mellett. A TEKU szerint a zöld nyálkának képesnek kell lennie a klasszikus reakcióra...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Személyesen nem próbáltam ki
 
Top