LSD-tartarát só képződési problémák

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Sziasztok srácok, nagyon küzdök a szabadbázisból a tartarát kialakításával.

Ez volt a harmadik próbálkozásom, az első kettő elég rendetlen volt és az oldószer valószínűleg nem vízmentes, a borkősav mennyiségét is szemrevételeztem, hogy a veszteségeket elkerüljem a freebase pelyhek átrakásakor egy edénybe, hogy ne kelljen súlyozni. Szerintem a hemi és a ditartarát képződése gátolhatta volna egymás kristályosodását, ezért az utolsó próbálkozásomnál sztechiometrikus mennyiségeket használtam.

1060mg krémszínű freebase-ból indultam ki, amit 4ml vízmentes meleg metanolban oldottam fel, 245mg borkősavat adtam hozzá, ami pár másodperc alatt feloldódott. Az oldatot néhány percig kevertettem, majd cseppenként étert adtam hozzá, biztosítva, hogy az egy csepp által okozott csapadék feloldódjon, mielőtt újabbat adnék hozzá.

Nagyon lassan az oldat zavarossá vált, még néhány cseppet adtunk hozzá, és az oldatot néhány percig kevertettük.

10 perc elteltével ellenőriztem a folyamatot, és sajnos, mint ahogyan a többi korábbi sikertelen futásnál is történt, olajos maradványt hagyott maga után.

kicsapódott, kristályok nélkül. Ha valakinek van bármilyen tanácsa, azt mérhetetlenül nagyra értékelném.

Csatolva alább a fotó a freebase.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 351

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Miért van néhány golyó tesó próbálja tartarát az egész tétel helyett kis frakciók ,kristályosítás lehet kényes, mint tudja, és csak három próbálkozás Ön uram egy úriember és egy tudós
Nagy tiszteletem.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Nos úgy hangzik, mint egy kicsit kevésbé folyékony a Convert to Salt methanol száraz el a gyors i próbálnám tiszta vízzel / metanol és egy kis hő szükséges munka sötétben, akkor kezd ragyogni narancssárga, ha lesz tratrát Salt
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló, volt már sikerélménye az eredeti hozzászólása óta?

Hasonló stádiumban vagyok, azonban a maradék helyett egy erősen viszkózus, "kocsonyaszerű" képződményhez jutottam, amelyet nem tudtam szilárd struktúrává kristályosítani. Megpróbáltam elpárologtatni az oldat egy részét, hogy csökkentsem a metanol arányát, azonban ez nem hatott. Egy másik megjegyzés: a PyBOP reakcióval eljutottál a szabadbázisú formádhoz? Vagy egy másik reakción keresztül?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
van valahol hozzáférése egy spektrométerhez ? miből készül vagy izolálódik a freebase ? Az LSD magas színvonalú kémia, nem pedig metamfetamin főzés, haha.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Csak Pm nekem, ha u támogatásra van szüksége, lehet, hogy tudok segíteni u vele! legjobb üdvözlettel
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Én készítettem LSA tratrát nem biztos, hogy különböző, hogy járnak a konvertáló só, használtam Alkohol / és tiszta víz nem biztos, hogy milyen arányban pontosan, de ez működött jó után hozzáadni tratrát sav lassan egy kis hővel startred világít narancssárga a sötétben, hogy jelzi a sugárzás, ami mindig ott savval. hogyan u teljesen csinálni volt ez biztos olaj és vízmentes?
 
Top