Társalgó

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Ha részletes útmutatásra van szüksége a különböző pszichoaktív anyagok szintéziséhez, a
szívesen látja aSzintézis technológiák és elemzés című részt(link).

Ha bármilyen kábítószert szeretne vásárolni vagy eladni, azt a Piac (link) szakaszban teheti meg.


De a társalgó szakasz nyílt beszélgetési terület, ahol bármilyen témát megvitathat.
Felhívjuk a figyelmet arra, hogy ebben a szekcióban, mint a fórum minden más szekciójában, a
nem sértegetheted beszélgetőpartnereidet.

Minden más megengedett.

Srácok, mit gondoltok a fórumunkról? Fiatal projektünk van, de nagyon ígéretes. Még csak most kezdjük az utunkat, de sokan már most látjátok, hogy a projektben milyen lehetőségek rejlenek, és milyen előnyökkel járhat a résztvevők számára. Most Önök állnak a kezdeteknél, és hálásak vagyunk, hogy támogatnak minket.
Mit gondolnak, mi hiányzik az erőforrásunkból? Mit szeretnél itt látni most vagy a jövőben? Van valami, amit szívesen hozzáadna vagy megváltoztatna? Írd le minden kívánságodat és észrevételedet, mindenkit meghallgatunk.

Esetleg szeretnél részt venni az erőforrásunk életében, vagy felajánlani valamilyen szolgáltatást?
Írj nekem vagy HEISENBERG Adminnak privát üzenetben, megbeszéljük.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Lehet, hogy fontolóra veszem a jövőben kvízek és online vizsgák annak érdekében, hogy egy jó elképzelés a szintre vágyó tesztelni magukat a felhasználók is egy oktató alkalmazás segíthet, valamint egy olyan rész, ahol vids és képek kell küldeni névtelenül a visszajelzés.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Szívesen hozzájárulnék a fórumhoz azon túl, hogy aktív tagként vagy egy közösségi csoport vezetőjeként tevékenykedem.

Milyen módokon gondolkodtok? HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Ez tulajdonképpen egy jó kérdés.
A mi fórumcsapatunk a világ legjobbja az új dizájner drogok előállításában. A gyógyszeripar már régen leállt a fejlesztéssel. Kevesen mernek kipróbálni valami újat. Meglep, hogy az MDMA még mindig trendi az összes létező drog közül (nem nehéz megérteni, ha elemezzük a google trendeket bizonyos lekérdezésekre).
Az úgynevezett legnépszerűbb darknetes piactereken évente több tízezer eladás történik, ez a nagyvárosi napi utcai eladásokhoz hasonlítható.
Mi is népszerűek akarunk lenni. Nem csak egy meglehetősen szűk közönség körében népszerűvé, amely tóruszokat használ és pszichoaktív anyagok szintézisével foglalkozik. A mi feladatunk az egész drogbiznisz paradigmaváltása. Biztonságossá tenni a drogbizniszt minden résztvevője számára. Hogy a vevők ne kerüljenek közvetlen kapcsolatba az eladókkal, hogy a termelők ne kerüljenek közvetlen kapcsolatba a terjesztőkkel.
A drogüzletben három fő probléma van:
  1. A kémiai reagensek megszerzése.
  2. Az anyagok előállításának módszerei
  3. Értékesítés

Fórumunk az első két problémát oldja meg. Itt szinte mindent megvásárolhat, ami a legnépszerűbb anyagok előállításához szükséges. Marad az értékesítés problémájának megoldása.
Ön szerint hogyan kellene kinéznie a jövő piacának? Mi fogja az utcai eladókat arra késztetni, hogy a darknetre költözzenek?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Meg kell könnyítenie a dolgát. Az utcai eladók bedobnak néhány ruhát, és kinyitják az ajtót. Mindaz, amit az interneten való kitettség elleni védekezéshez szükséges, túlterhelőnek tűnik. Vénember létemre eléggé értek az internethez, de frakkok, kulcsok, kilépési csomópontok, egy egész különálló számítógép, amely soha nem kerül be a világhálóra... ez megakadályozza, hogy úgy lépjek kapcsolatba, ahogyan szeretnék. nem is tudom, milyen kérdéseket tegyek fel. Meglepődnék, ha a legtöbb kereskedő technikai szakértő lenne.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Egyetértek.

Amikor először kezdtem el mindent tanulni, eléggé fel voltam dobva. Csak kapkodtam a fejemet, hogy kitaláljak dolgokat, aztán elolvastam Heisenberg biztonsági posztját. (By the way Heis haver, fantasztikus poszt, mint mindig. Grade A)

Nyomon követtem a bemutatóját, tényleg erőfeszítéseket tettem a tanulás érdekében. De aztán megütött, mint egy szúnyogcsípés a homlokomra... Nem lesz időm arra, amit szeretnék csinálni, mert az összes kibervédelmi dolog hatalmas időrablás! Úgy értem, hogy ez valószínűleg csak a szokásos szakmabeli mesterség azoknak, akik nagy mennyiségű terméket mozgatnak, de én csak játszani akarok a konyhámban, egy kis öngyógyítást végezni, stb.

Úgy tűnik, mint egy statisztikai igazság, hogy a fórumtagok bizonyos százaléka a bűnüldözés. Csak valami, amin el kell gondolkodni.

Szóval azon gondolkodom, hogy nem elég jó-e, ha csak egy VPN-en keresztül csatlakozom, és a megbízható tor böngészőmmel tántorgok előre?

Gondolatok?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG A harmadik kérdés megoldása érdekében úgy gondolom, hogy a darkwebnek modernebben kell gondolkodnia :)

Talán most már új alapokat tartalmaz, nem csak mint a holtpontok, hanem megkönnyíti az eladók számára az üzletük skálázását, ha összehasonlítjuk az online üzlet bármely más formájának működtetésével, mert ezek a lehetőségek az illegális kábítószer-üzletek a darkweb-en manapság versenyeznek.
Azt hiszem, a piacterek feladata, hogy beépítsék ezeket a struktúrákat...
Azt hiszem, példák lehetnek ezekre:
  • Biztonsági (XMR, PGP, keményebb feltételek az új fórumtagok/új eladók számára, Web3 technológiák a 2FA-hoz).
  • UI/UX tervezés
  • Használhatóság
  • Hirdetési lehetőségek
  • Lehetőség marketing promóciók beépítésére
  • A marketing/üzlet teljesítményének mérése
  • Ösztönzők az új ügyfelek számára, hogy csatlakozzanak a platformhoz
  • magasabb követelmények az eladók számára
    • minőségellenőrzés
    • jobb kép/videó tartalom a bizonylatokhoz és a tartalomhoz
    • szintű rendszer
    • letétbe helyezés csak az új szállítók számára
    • minimális napi online idő a jobb ügyfélkiszolgálás érdekében
Továbbá, még mindig úgy gondolom, hogy a holtpontok nagyszerű megoldást jelenthetnek a darkwebet használó új ügyfelek ösztönzésére.
De ahhoz, hogy ez elérhető és modern legyen, először is ösztönözni kell az új eladókat, hogy elkezdjenek eladni a darkweb-en.
Úgy gondolom, hogy amint a kínálat javulni fog (kínálat, minőség, ár), a kereslet is követni fogja.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG valamit hozzátenni azt mondanám, hogy a jövő piacának a holt cseppek tiszta szerkezetét kell tartalmaznia egy hiperhisztoros rendszerrel.
Ezen a rendszeren belül nem csak a vevők/adók zászlóit lehetne elérni, hanem azokat is kiegyenlíteni. Ezek a szintek lehetőséget adnak arra, hogy automatikusan feljebb lépj a ranglétrán, decentralizáltan, a befektetett munka minőségének megfelelően.
Ez alapulhat egy mennyiségi pontozási rendszeren, valamint egy minőségi rendszeren, amely az ügyfelek véleményein alapulhat.
A decentralizáció a biztonság érdekében is kulcsfontosságú lenne.
Az eladói pályázatoknak decentralizált folyamatnak kell lenniük, amelybe a közösséget is be lehetne vonni egy nyílt mintavételi eljárás formájában, amely szerint a közösség vagy elfogadja vagy elutasítja az eladói pályázatot.
Ugyanez vonatkozik az egyes gyártók új termékeinek listázására is. Ha egy eladó például negatív visszajelzések sokaságát gyűjti össze, az értékesítést le lehetne állítani, és az eladónak először meg kell oldania a fennálló panaszokat, és újra bizonyítania kell a termék minőségét a közösség előtt, hogy újra elfogadják az értékesítésre.
Ez a decentralizáción és a közösségen alapuló koncepció messzire vezethetne, és beépíthető lenne a piactér teljes szerkezetébe.

Remélem, hogy ez a kifejtés nem volt túlságosan strukturálatlan, de úgy gondolom, hogy elég jól leírta, hogy a decentralizáció milyen előnyökkel járhat a globális kábítószer-forgalom számára.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Az Ön által leírtak nagy része magától értetődő. Szinte mindennel egyetértek.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ez a véletlenszerű hely a beíráshoz. MDMA-t készíteni Sassból nehéz. És ez alatt a jó Sass beszerzését értem. Egy kicsit le kell állnom a drogokkal, és át kell kutatnom ezt a weboldalt, hátha találok valakit, aki jó Sass-t árul.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Észak-Amerika keleti részén úgy nő, mint a gyomnövények. Bármikor le tudnék szüretelni egy csomót. Életem végéig fákat nyúzhatnék, és nem érnék hozzá a sassafras fák számához Kelet-NA-ban.
 
Top