Question Looking for a vendor KERESEM A VENDOR-t nem találok egyet SÜRGŐSEN

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Szükségem van egy eladó bmk vagy p2p prekurzor szállító tudja szállítani nekem ALGERIA ANNABA 23000 a lehető leggyorsabban kérlek srácok szükségem van 1kg.
Nem találok senkit a majdnem egy hetes kutatás.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آ Lehetséges, hogy Ázsiából jöjjek el, hogy együtt dolgozzak önnel a munkájához?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kérdezze meg a kínaiakat ezen az oldalon. Megnézted a piacot? Az itteni kínaiak elvégzik a letétbe helyezést. Kérlek gyerekek,ne feledjétek, HASZNÁLJÁTOK A KURVA KERESŐ FUNKCIÓT! Szó szerint benne van a szabályzatban.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Nem gondolod, hogy megnéztem, és nem találtam meg, ezért írtam ide? ez legalább egyszer eszedbe jutott.... egyébként használtam a kibaszott kereső funkciót, és nem találtam meg, ezért írtam ide, és nem, köszönöm...olyan okos vagy, hogy rámutattál ezekre a kínaiakra..... oooh nem tudtam erről az infóról sorryyyy....fuuuuuuuck ive messaged all *****ing four of them on this forum before posting so stop thinking your *****ing smartest person by pointing to some fuuuucking noob things ...im trying to find what im searching for and im tired so please i dont need your complaining here....im not posting this on the front of your home...thanks for your understanding
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Itt több mint 4 kínai van. A P2p és a bmk világszerte tiltott. Ugyanaz a fenilaceton. Magad is előállíthatod. Legálisan sehol sem tudod megvenni, hacsak nincs meg a dokumentáció. Valamelyik filmben, amit egyszer láttam, volt egy sor: "annyira aggódtál amiatt, hogy megtehetsz-e valamit, hogy soha nem gondoltál arra, hogy meg KELL-e tenned valamit". Metamfetamint könnyebben tudsz venni, mint fenilacetont. Keress egy prekurzort, ami elérhető, és több szerencséd lesz. Próbálj meg nyugodt maradni. A te döntésed, hogyan reagálsz az emberekre.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Kérjük, olvassa el, mielőtt megjegyzést ...ki mondta a p2p nem gondolja, hogy nem tudom, hogy kérem, hagyja abba tudom, hogy tudja, csak talál egy másik cikket kérem köszönöm egyébként
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Azt hiszem, az Ön írásmódjával nem fog választ kapni..... Kínában betiltották a terméket, így ott nem fognak többet kapni. Sem a fórumban, sem azon kívül. Válassz más utat, mint a bmk-n keresztül. Sok más módszer is szerepel a listán. Én a helyükben a p2np-t próbálnám meg előzményként használni.
 
Top