Looking for a vendor ÖMLESZTETT SZÁLLÍTÓT KERES (AUSZTRÁLIA)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Üdv mindenkinek, jelenleg problémáink vannak a jelenlegi beszállítónkkal néhány termék esetében, ezért teszteljük a vizet, és megnézzük, hogy valaki képes-e ömlesztett mennyiségeket küldeni Ausztráliába tisztességes áron, minőségben és biztonsággal.

Keresünk:
-
-MDMA
-KETAMIN

Biztos vagyok benne, hogy már mindenki tudja, hogy az ausztrál piac nagyon jövedelmező, jövedelmezőbb, mint bárhol máshol a világon, és ez azt jelenti, hogy nagyon komoly pénzről van szó mindenki számára. Már majdnem 8 éve vagyok az ausztrál drogszcénában, és szoros kapcsolatokat építettem ki és tartok fenn azokkal a csoportokkal és emberekkel, akik itt Ausztráliában a drogpiacot irányítják és ellenőrzik. Mi irányítjuk az ausztráliai terjesztés nagy részét. Mi irányítjuk a nagy mennyiségek utcai árát, mi irányítjuk, hogy mit és mikor adnak el, és mindezt azért tesszük, hogy fenntartsuk a nekünk tetsző fix utcai árat. Nagy befolyással rendelkezünk a motoros csoportok és számos bűnözői család és szervezet felett Ausztráliában. Ha egy kiló vagy annál nagyobb mennyiséget adnak el bármiből Ausztrálián belül, mi tudunk róla.
Ami engem illet, elég magas pozíciót töltök be Ausztrália egyik legnagyobb szervezetében. Én kezelem a dolgok logisztikai oldalát és főként az üzlet pénzügyi területeit, beleértve a pénzmosást és más fontos feladatokat.

Ezzel együtt mindig keressük az új üzleti lehetőségeket és azokat az embereket, akikkel hosszú távú és gyümölcsöző kapcsolatot építhetünk ki. Egy ideje már gondjaink vannak a jelenlegi beszállítónkkal, az árak drasztikusan megemelkedtek, a lefoglalások is emelkedtek, és a minőség romlott. Most új forrást keresünk az általam fentebb felsorolt bizonyos termékekhez.

Egészségünkre!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Felajánlottam, hogy bármihez megvan a forrás, amire szükséged van, de én nem
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Im képes repülni, hogy Aus, ha volt egy ajtó az ábécé ügynökségek.
 
Top