Question Vegyészt keresünk, aki segít a ketamine.hcl szinetizálásában - Fizetett munka

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jó napot, hölgyeim és uraim!


Én egy brit eladó vagyok, aki drogok választékát értékesíti a legtöbbször a párt térben, meglehetősen nagy, megalapozott művelet vagyunk. jelenleg 250 kg hidroxilimin-hidrokloridot (A ketamin prekurzor) szereztünk. Tudom, hogy ez egy köztes prekurzor, és a kutatásaimból tudom, hogy csak egy magas vérnyomású oldószerre van szükség, amit hagyni kell lehűlni, hogy a ketamin.hcl végterméket kapjuk.

Szükségem van segítségre a megfelelő oldószerrel kapcsolatban, hogy használjam, és más felszereléseket a forralási folyamathoz, és néhány más tanácsot, amire szükség lehet az út mentén. szívesen fizetek ezért, ha valaki tudja, hogy hogyan tud segíteni nekem ebben a folyamatban, jól fizetek a konzultációért és a tudásért. Nem keresek ingyenes tanácsot, értékelem az időt és a szakértelmet.

Ha valaki készen áll a munkára, kérem, írjon nekem üzenetet ez lesz az első projekt a sok közül.

Egészségedre - Kenneth
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Itt próbálja ki ezt:

A 4. lépéstől kezdve:
Az utolsó lépés egy termikus átrendeződés, és 180 °C-on 30 percig tartó 180 °C-on történő alkalmazás után szinte mennyiségi hozamot ad. Ebben a lépésben a dekalin oldószerként való alkalmazásának alternatívája a nyomásbomba használata. 2,0 g N-metillimint 15 ml dekalinban feloldunk, és 2,5 órán át refluxoljuk. Az oldószer csökkentett nyomáson történő elpárologtatása után a maradékot híg sósavval extraháljuk, az oldatot színtelenítő szénnel kezeljük, és az így kapott savas oldatot bázissá tesszük. A felszabadult termék, a 2-metilamino-2-(o-klórfenil)-ciklohexanon (ketamin) pentán-éterből történő átkristályosítás után 92-93 °C-os mp értékű. A hidroklorid mp-értéke 262-263 °C.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Rosszul olvastam a dátumot ebben a bejegyzésben. Az én hibám. Nem tudom, hogyan kell törölni.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
utolsó lépés erőfeszítés termikus wierd reakció, és ez megengedheti magának egy igazán jó berendezés, hogy a szintézis és a jó tudás, vagy valószínűleg csak gyártani szemét
 
Last edited:

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
a dokumentumfilmben hamiltons pharmacopeia megnézhetia teljes szintézis életét magyarázattal, hogy mi történik valójában


ha megnézi a videót, meg fogja érteni, hogy sok mindenre van szükség, és hogy mennyit kell értenie, mielőtt megcsinálja.
 
Top