Question A legális gyógynövényektől elszállsz?

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Szia, olyan legális növényeket keresek, amelyekkel betéphetek. Macskamentát használtam teaként és nagyon elálmosodtam tőle és megnyugtatott. Ismersz más pszichedelikus gyógynövényt vagy keveréket? Kérem, hogy könnyen hozzáférhető legyen. Nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni ebben.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm a javaslatot, de számomra nem könnyű hozzáférni. Tudna ajánlani valamit, amit könnyen megtalálhatok a gyógynövényszaküzletekben?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
A Kratom, a Kanna és a fenibut sok helyen legálisak, és magasra emelhetik az embert
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Szerecsendió - együnk meg 1-2 csomagot; várjunk néhány órát, és kezdődik a varázslat. 100%-ban legális íz
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sokat kutattam, de a mellékhatások, mint például a hányás és a hasi fájdalom, elég magasak, ha csak szerecsendiót szednek. Van receptje?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
A szerecsendiót valami tartalmas dologgal egye meg, és igyon vizet. A hányás és a hasi fájdalom kockázata mindig fennáll, de úgy tűnik, elhalványul. Egészen álomszerű vagy trippes állapot - enyhe és szórakoztató.

Utóirat: 16 éves korom óta nem csináltam ilyet, és csak egyszer vagy kétszer.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
A kék lótusz, a valeriána tea és a golgotavirág tea kombinációja bizonyos hatásokat eredményezhet. Szoktam inni, és bár nem szoktam tőle betépni, de annyira ellazít, továbbá egyesek pszichedelikus hatásokról számolnak be a kék lótusz és a golgotavirág e kombinációjától, különösen, ha cannabisszal keverik.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük! Megpróbálom. Hány grammot kell hozzáadnom ebből a 3 gyógynövényből? Van valamilyen javaslata?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
A legjobb hatás elérése érdekében 3-5g-ot használhat mindegyikből. Kipróbálhatja a kék lótusz és a golgotavirág füstölését is.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
15
Nem tudom, hol élsz testvér, de keresd meg a datura stramonium vagy az artemisia absynthumot. különleges gondosságra/fogalmakra van szükségük a megfelelő használathoz, de az első nagyon magasra visz o_O de ne feledd, hogy visszajöjj vissza. ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük a javaslatot. Könnyen hozzáférhetek az artemisia absinthiumhoz. Van valamilyen recept hozzá? Ihatom teaként? Mit javasol?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Ne próbálkozzon a daturával hehe
 
Top