Egyszerűen nem tisztességes

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Miért nem lehet ilyen az államokban. A met jelenleg egyszerűen szar itt.
A Covid megjelenése óta a jó termék elérhetetlennek bizonyult. Rengeteg van ebből a "hatalmas kristálydarabból", amelynek szilánkjai egyenként több mint egy fontot nyomnak, mégis teljesen szemét, amire csak gyanakodni tudok, hogy ISOpropylbenzylamin.
Ezért vagyok itt.
Nem azért próbálok termelni, hogy eladjam
Keményen dolgozom a pénzemért úgy gondolom, megérdemlem, hogy arra költhessem, amire akarom, de hova jutott ez a világ, hogy nem számít, mennyi pénzed van, még tisztességes terméket sem tudsz vásárolni.

Emlékszem, hogy 03 04-ben a meth olyan magas volt, mint 500 egy 8 golyó (New Orleans területén), és nem tudtam elhinni, hogy akkoriban ennyit fizettem, de legalább magasra és pokolian kanosnak éreztem magam tőle. Bármit megadnék, csak hogy újra lehetőségem legyen ilyesmire.

Bocsánat a dühöngésért, csak ki kellett szellőztetnem.


FJm1tsYQcv
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Egyetértek önnel a helyzetet illetően. 30 gramm szemét mindenütt, ahová csak nézel. Tényleg.
Pár hete olvadáspróbát végeztem (kémcső, hőmérővel az oldalára drótozva, pArrafinban, forró lemezen), és kurvára megdöbbentem, hogy 144°C-on olvadt el (vagy 141 volt?) Mindenesetre pontosan tudtam, hogy ez mit jelent. Számomra azt jelentette, hogy 50% msm és 50% D,L. A legtöbb hamisított anyag sokkal magasabb hőmérsékleten olvad meg, mint az msm, ami 109°C. 109+175÷2=142°C. Kénszaga is van, amikor megolvad. Tudtad, hogy 😏 sokan azt hitték, hogy a kormányzat... nixet tett a pszeudoefedrinre, de valójában nem. Elmehetsz a gyógyszertárba, felmutathatod a személyidet, és vehetsz 3000 mg-ot egyszerre. Egy személy legálisan 9000 mg-ot vásárolhat havonta. Néhány államban szigorúbbak az irányelvek, 2 államban csak receptre kapható, de körülbelül 40 államban nincs törvény, és csak a szövetségi törvényt követik. Postán keresztül még havi 7500mg-ot is kaphatsz. A reakcióra kb. 12%-ot veszítesz a mol súlyában, és szerintem valószínűleg jól jársz, ha hatékonyan 80%-ot kapsz, de a 9 gramm 67%-a még mindig 6 gramm tiszta Dextro havonta. Személyenként. Természetesen nem készítenek olyan dobozokat, amelyek 30-100'a vagy 100-30'a, így valójában 20-120'a. Az Allegra D IA támogatja, hogy 30-120-as kiszerelésben jöjjön, de az 36 dollár, és amúgy sem találom, és ennyit nem fogok fizetni. Más hírek szerint a kínaiak D-met-et adnak el az alibabán 100 $/g-ért.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
De mi a helyzet a kivonási gondokkal
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Mi van valaki azt mondta, volt értelme a szuper gak Mert nem számít, milyen jó valaki találkoztam extrakciók nézett ki, És (ő / ő) tette őket mind .egyenesen, hogy egyenesen e, Az egyik, hogy használja az aktív szén és az élelmiszer startch, szó szerint Minden extrakció több különböző márkájú pszeudo. 24, 12, red hots...

Mindegyik szar lett.

Most azt tudom mondani, hogy az említett személy soha nem próbálta ki az allegra d vagy ilyen tablettákat csak walfed vagy márkás sudafed.
 

TTL

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
"Keményen megdolgozom a pénzemért, úgy gondolom, megérdemlem, hogy arra költhessem, amire akarom, de hová jut ez a világ, hogy nem számít, mennyi pénzed van, még tisztességes terméket sem tudsz vásárolni."

talán csak attól félnek, hogy annyi mindent meg tudunk csinálni (én plugineknek hívom, mert egy rövid időre kiszélesíti ezt a képességet, mint a böngészőben úgymond) és talán még rosszabb lenne számukra, ha akkor még több ember kezdené el megkérdőjelezni a rendszert is és akkor rájönnek, hogy micsoda egy rakás fegyveres és nyakkendős majom és ezen keresztül aztán észrevették, persze el is fordulnak ezektől a "fétist csinálnak a szürke szemeteszsákos majmok".


Szerintem ez a legnagyobb félelmük.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Nem értem, miért látom folyamatosan a hozzászólásokat arról, hogy nem tudok tablettákat használni a gak lol miatt, ott vannak a tabletták, amelyek jól működnek... nagyon kifizetődőek is. Ugyanaz a folyamat, mint 20 évvel ezelőtt lol
 
Top