Question Érdeklődés a nemzetközi szállításról és a lopakodó csomagolási módszerekről

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Üdvözlet mindenkinek!

RDX vagyok, egy új eladó itt, és szeretném kiterjeszteni a hatókörömet nemzetközi szinten. Tanácsot szerettem volna kérni a következőkkel kapcsolatban:

1. A nemzetközi szállítás legjobb gyakorlatai: Milyen módszereket találtatok a legmegbízhatóbbnak a termékek globális szállítására, különösen a vámproblémák elkerülése érdekében?


2. Lopakodó csomagolás: Tudom, hogy a lopakodás kulcsfontosságú, de örülnék minden javaslatnak a legjobb csomagolási technikákkal kapcsolatban, amelyek beváltak nálatok. Bármilyen konkrét anyag, technika vagy stratégia, amely minimalizálja a felfedezés kockázatát?



Értékelnék minden útmutatást vagy tippet a tapasztaltabb tagoktól. Nyugodtan küldjön PM-et, ha inkább privátban szeretné megosztani.

Előre is köszönöm!

RDX
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ezt a beszélgetést már többször is lefolytattuk korábban ad nauseum. Ha megnézed e hozzászólás alatt a hasonló szálakat, ott lehetnek. Régebben csempészárut árultam nemzetközi szinten, és a vámáru-nyilatkozaton kereskedelmi mintának neveztem. Azért, mert ha nem minta, akkor valószínűleg te fizettél érte, és adót vagy adótartozást lehet fizetni, ami a csomagot vizsgálná, és az átvevő személyt a szarral is megijesztené. A legjobb lopakodás a nem lopakodás. Nincs semmi, ami a konténerek tekintetében ne lenne, amin ne látnának át. Most talán arra gondolsz, hogy "hehe, az ólmon nem látnak át!" Pontosan ezért nem akarod használni. Csodálkoznának, hogy mi a faszt próbálsz elrejteni az ólom mögé. A mylar nem állít meg semmit. A szürke gépek, amiket kaptak, meg tudják állapítani, hogy szerves anyag, fém nem szerves....my véleményem szerint elrejtőzik a szemünk elől. Ez ecstacy? Tegye egy üvegbe, és nyomtasson rá egy címkét a frankensense-nek. Ha még sosem vetted észre, hogy szemmel láthatóan azonosak. Keress egy hasonmást. Vigyázz, hogy ne legyen semmi szabályozott, vagy ne tegyél bele anyagot valami szabályozottból. Nem alkohol dohány ne nevezd bármilyen növénynek ( a legtöbb országban törvények vannak a külföldi növények ellen, mert az invazív fajokkal kapcsolatos aggodalmak miatt) tedd a leghétköznapibb szart, amit el tudsz képzelni. Nyomtasson ki egy hamis számlát és hirdesse meg. Nyomtasson egy oldalnyi baromságot, amely hasonlít az utasításokra vagy más hamis termékekre, amelyeket a hamis cég hamisan árul.
Ez mind vélemény. Még 20 vélemény, és kialakul egy elmélet.
Üdvözöljük az oldalon
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Köszönjük, hogy ilyen értékes meglátásokat osztott meg. A rejtőzködés koncepciója, különösen a "kereskedelmi minta" megközelítéssel, sok értelme van. Azt az elképzelést, hogy a kevesebb lopakodás néha kevesebb gyanút jelenthet, mindenképpen beépítem.

Valami olyan dolog esetében, mint a kristály-metamfetamin, mit ajánlanál a csomagolás tekintetében, hogy teljesen a radar alatt maradjon anélkül, hogy felesleges figyelmet vonna magára? Az is érdekelne, hogy mi a véleménye a "kereskedelmi minta" stratégiáról - megállta-e a helyét a vizsgálat során, vagy vannak olyan konkrét forgatókönyvek, amelyekben ez a stratégia kudarcot vallhat?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Úgy értette, hogy fürdősó? Nyomtasson egy szép matricát egy szappanos fürdőkáddal, valamilyen divatos névvel, hatásokkal (nyugtató, bőrhidratáló stb.), mintasóval, és ragassza rá a zacskóra/üvegre. Adjon hozzá egy névjegykártyát a fiktív vállalkozásáról, amely megfelel a bejelentett feladónak, és mellékeljen egy terméklapot a felhasználással, adagolással, összetevőkkel (amelyeket a tényleges fürdősó termékről másol) és biztonsági utasításokkal (lenyelés esetén hányást kell kiváltani, és orvoshoz kell fordulni stb.).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Természetesen semmi sem garantált. Én eladott internationallynfor anpbout 8 év és elveszett 2 csomagok, feltéve, hogy 95% -a az én eladások voltak belföldi, így valószínűleg képviseli...talán 5% lefoglalták.
Hallottál már az msm-ről? Ez egy táplálékkiegészítő, de egyben a legnépszerűbb metamfetamin vágás is. Lehetnél egy butik wellness központ, ami msm-t árul az ízületi gyulladásban szenvedőknek. Valószínűleg vehetnél belőle néhány kis tárolót, és óvatosan kicserélhetnéd és újra lezárhatnád őket.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Most márkás msm a Mercarinál 5 dollárért pont az a tégely, amit keresel. Láttam egy csomó barna vagy mylar hőpecsétes zip-top bGs. Csak le kell töltenie egy jó képet egy címke és pofon rajta
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Csak szeretném kifejezni hálámat az értékes meglátásaiért. Nagyra értékelem minden hozzájárulását!
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brother I dont know what to think about ur question? Természetesen nem vagyok dühös, hanem inkább megdöbbentő😅. Sikeresen küldöm a dolgokat világszerte. Csak egy csomagot veszítettem el az usps oldalán (nem a vámon)a carreremben. De tényleg azt akarod, hogy megmutassam a módszereimet? Vagy csak viccelsz? Számomra alap ebben a munkában én saját fejlesztésű. Nem kaptam semmilyen segítséget az induláshoz. Ha valamire magadtól jöttél rá, akkor nem hibáztathatsz senkit. Ez a helyes gondolkodásmód a munkáról számomra. És van egy tippem neked: mindig próbálj meg egyedi lenni. Ez elég lesz. Emellett biztos vagyok benne, hogy az ügynökök is olvassák a fórumunkat, így ne várd el, hogy bárki mutasson neked valamit, különösen, ha az egyedi 😉 áldás és sok szerencsét. Bármikor kérdezhetsz DM-ben 🥷
 

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Láttam egy láthatatlan csomagot, amely kartonpapírba van merítve.
 
Top