Ön szerint a legjobb módja a kilogrammok küldésének.

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Hé srácok érdekel, mit gondolsz, melyik út a legjobb és biztonságos, hogy küldjön kilogramm drogok, mint a Törökország vagy az Egyesült Királyságban, mint a lengyelországi? beszéljünk egy kicsit.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Egy kilót 2-4 részre szeparálnék, és ezeket valamibe rejtve, háromszorosan lezártan szállítanám.

Miből tegyen kilószámra? Egy kiló amfetamin sokkal kevesebb helyet foglal, mint egy kiló fű...
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Igaz, nem lenne rossz, ha pontosan tudná, hogy mit szállít.

Feltételezem, hogy a csomagokat levélben kell küldeni, de mivel nem ismerem a származási országot, nem tudom a megengedett méreteket.

Csak egy ötlet lenne, hogy szerezz be egy tekercs raklapfóliát vagy bármilyen más csomagolóanyagot, amit összegyűrsz és beleteszel a csomag belsejébe, hogy úgy nézzen ki, mintha védené a tárgyat, és a fóliába rejted a cuccot.
Hogy hitelesnek tűnjön, én egy eredeti csomagolású, alacsony áruértékű cikket küldenék.

Az egészet mintaszerű küldeményként elküldeni egy hamis számlával, hogy az árut ne kelljen vámkezeltetni, és feladóként és ideális esetben címzettként is egy céget megjelölni.

Ahogy már KokosDreams is mondta, csinálj belőle több csomagot.

Vagy megpróbálhatna VPN-en keresztül lengyel címkét készíteni lengyel feladói címmel és lengyel címzettel, ami azt a látszatot keltené, hogy a csomagot tévesen irányították, és így átment a vámon.

Itt is minél leplezetlenebbül kell elrejteni.
Ideális esetben egy olyan cikket, amelyet felnyitás után újra le lehet zárni.

PKjF5B4Czu


Ehhez magadnak kellene kutakodni, mert ezt a módszert csak hallomásból ismerem, így nem tudom megmondani, hogy valóban így működik-e.
Először is feladhatnál egy próbaszállítást, ha van még elég időd.

Az EU-n kívüli országokból történő küldemények sajnos mindig némi kockázattal járnak.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Hello!
Először is szeretném elmondani, hogy ez a fórum gyorsan elnyerte a tetszésemet, és a kedvenc helyemmé vált a témák megtekintésére és a betekintések megszerzésére. Ezzel együtt:
Szeretnék egy vitát indítani a globális szállítás témájában. Kérem, jelezzétek, ha szeretnétek megosztani néhány érdekes módot ezzel kapcsolatban. Elsősorban a tabletták és porok nagy mennyiségű szállításáról szeretnék tudni olyan helyekre, mint AUS / NZ és más szigeti társadalmak.
Ezeken a helyeken rengeteg kokain és extacy van, de hogyan jut be az országba? Mindig is nagy a kockázata annak, hogy a szállítmányok elkapják, de ezzel együtt szeretném megtudni a tippeket és trükköket, amelyek talán némileg ismeretlenek. Mylar és fém/csali stb. jó alaptudás, de próbálok találni valamit, ami emeli a taktikát.
Elolvastam a témával kapcsolatos szálakat, amiket itt a fórumon kaptunk és ez nagy segítség volt. Kaptam néhány ötletet saját magam ki aswell és van előzetes tapasztalata a hazai kiküldetés, de vágyom, hogy kiterjesztette a tudásomat a nemzetközi logisztika területén. (Csak a tudásomért ;-) )
Megértem, hogy ezt nem akarják nyíltan megbeszélni az érintettek. Ha valaki szeretne nekem üzenetet küldeni ebben a témában azt nagyon szívesen fogadom!
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Rejtse el egy rendszám és forgalmi engedély nélküli autóban. Ezután hívjon egy vontatót, hogy elvontassa az autót az államközi feltételezve, hogy Ön amerikai. Ha lebukik (ami nem fog megtörténni), a sofőr csak annyit tud, hogy őt bízták meg az autó elvontatásával, és az Ön adatai (előre kifizetett készpénz) nem valósak, és a célállomást az utolsó pillanatban akarták megváltoztatni, amint a teherautó megérkezik.
 
Top