Hogyan szintetizáljuk a 4-MethylProPioPhenone-t?

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Helló, emberek! Ilyen kérdéssel jöttem ide, mivel mostanában óriási nehézségek vannak a 4MP megjelenésével. Nem akarom Kínából rendelni vagy ilyesmi. Tudom, hogy a 4MP szintézise nem sokkal nehezebb a brómozásnál (4mmc). Szóval, magam akarom elkészíteni. Találtam mostanában Friedel-Crafts reakciót, de nem sokat segített, mivel nem találtam pontos infót. Tudja valaki, hogy hogyan kell csinálni? Merci!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Megrendelheti Európából is, hogy milyen problémát lát
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
14,8 g (0,1 mol) 4'-metilpropiofenont kis mennyiségű finomra őrölt alumínium-klorid jelenlétében 100 ml kloroformba bevezetünk, majd 20 ml kloroformban cseppenként hozzáadunk 15,9 g (0,1 mol; 5 ml) bróm 20 ml-ben lévő oldatát, miközben jégfürdővel hűtjük. Az elegyet egy éjszakán át hagyjuk reagálni szobahőmérsékleten. Ezután leszűrjük, az oldószert elpárologtatjuk a szűrletből, és a kristályos maradékot dietil-éterrel mossuk. 21,5 g kristályt gyűjtöttünk össze. És ha esetleg szüksége van bármilyen Forder kérdésekre vagy rendelésre, csak PM mee mate csak az EU-beli ügyfeleinkkel foglalkozunk.
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3

Túl sok a kockázat. Az ilyen postai küldemények az én országomban veszélyesek.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nem nem veszélyes, ha ez minket érint uram csak PM és én adok útmutatást, hogyan működnek a dolgok diszkréten Okey
 
Top