Question Hogyan csempésszünk drogokat a repülőgépre?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im kapok amph egy pár nap múlva, és szeretném tudni, hogyan tudom magammal vinni a repülőgépen cuz kell menni Malajziába hamarosan (mint a következő héten vagy 2, én van családi dolgok megy)

Azt tervezem, hogy a kézipoggyászomban van, de idk hogyan. van egy üveg magnézium kiegészítők, amelyek kapszulában jönnek, gondoltam, hogy csak töltse meg a kapszulákat amph és tegye vissza a palackba. ez egy jó ötlet? ha újra lezártam a kis műanyag pecsét dolog valahogy nem nyitják ki?

Van egy telefonom is, aminek kivehető a hátlapja és az akkumulátora. ha beleteszem egy zacskóba, és a zacskót a telefonomba teszem, megtalálnák? ha van más alternatíva lmk ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Csak egy kis mennyiség lesz, maximum egy-két gramm. Nem tudnám a melltartómba tenni?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Malajziába utazik, és kábítószert rejteget magánál? Igen, ez egy jó terv, ha jövőre nem kell visszajönnöd a suliba. A muszlim országok kicsit szigorúak tudnak lenni, és mindent ellenőriznek. Azt kell mondanom, hogy hozz egy véres rongyot magaddal és amikor készülsz a leszállásra dugd a drogokat vízzel biztonságos letétbe és dugd fel a konyhádba, majd tegyél rá egy vérrel átitatott rongyot és ha elég szerencsétlen vagy, hogy átvizsgálnak, sírj egy kicsit és add át nekik a piszkos rongyot, ami a nadrágodban van. Elég csúnya, de jobb, mint a 8-13 év, amit Malajzia ad, ha drogot hozol Allah birodalmába. Sok szerencsét!
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
A legfontosabb, amire a Közel-Kelet/Távol-Kelet határainál figyelnie kell, hogy a kulturális különbségeket és a fontos megjelenési tényezőket hétköznapi és normális módon viselkedve kezelje. Ha feltűnően és gyanúsan viselkedik a tömegben, az feltűnő lesz.

Minél kevesebb figyelem, annál nagyobb szabadság

Nem tudom, hogyan viselkedhetsz legálisan. (Még soha nem próbálkoztam ilyesmivel)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Én már repültem az egész usa-ban úgy, hogy a talpamra tettem. a szkenner nem mutatja ki. csak amiatt aggódom, hogy a kutya kiszagolja. azt mondták, hogy itt csak robbanóanyagokat keresnek, nem drogokat.
Ugyanígy vittem be Szingapúrba Indonéziából.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Üdvözlöm!

Remélem, ezt otthon olvasod, és nem egy zsúfolt, gőzölgő malajziai fogdában.

Viccet félretéve, soha, de soha nem ajánlanám senkinek, hogy bármi hasonlót, például lőfegyvereket, robbanóanyagokat és illegális kábítószereket vigyen a fedélzetre. Nem számít, hogy kis mennyiségről van szó, amit el tudsz rejteni, vagy nagy mennyiségről, amit le akarsz nyelni. Ami engem a legjobban aggaszt, az az a tény, hogy ezekben az országokban bármilyen kábítószer legkisebb mennyiségéért hajlandóak kockáztatni, hogy valószínűleg évtizedekig elveszik a szabadságukat. Indonézia, Brunei, Malajzia, Kína, Vietnam, Thaiföld - és nagyjából minden olyan ország, amely nem tagja az Európai Uniónak, szörnyű dolgokat tesz az életével és a jólétével kábítószerrel kapcsolatos vádak miatt. A pokolba is, még az EU-ban is rosszul végződik, az egyetlen különbség az, hogy nem kapsz szó szerint életfogytiglani vagy tényleges halálbüntetést.
Én a húszas éveim elején súlyos és hosszú ideje tartó heroin- és kokainfüggőségem volt. Az Egyesült Királyságban (nagyjából) korlátlan mennyiségben állt rendelkezésemre. Éppen hazafelé tartottam az EU-ban lévő hazámba, és 10 napra elegendő készletet kellett magammal vinnem. Nagyon naiv és túlságosan magabiztos voltam. 10 g nagy afgán heroint 15-20 kis kőbe csomagoltam, amelyeket füstölőpapírba és dupla réteg fóliába csomagoltam, amelyet hővel lezártam. Minden egyes követ különböző személyes tárgyakba tettem: például egyet az egyik zokniba, a másikat a következőbe; kettőt abba a kis farmerzsebbe; egyet a boxeralsóba (10 napra sok pár boxeralsót és zoknit viszel magaddal); pólókat hajtogattam össze, és oda is tettem egy követ. Minden holmit, amiben heroin van, nagyon jól összehajtogatnék és nyomkodnék, még vasalnám is, hogy igazán prestene nézzen ki, és a vámos ne akarjon bunkó paraszt lenni és elrontani az ünnepi ruháimat. Aznap józan lennék, semmi utcai ruha, semmi furcsa ''gengszter'' viselkedés.
Ez kétszer is megtörtént. Visszagondolva soha nem tennék ilyet ebben a korban. Egyszerűen szerencsém volt. Minden repülőtéren vannak kutyák. Tudom, hogy Délkelet-Ázsiában a kábítószer-csempészet és a terrorizmus nagy gondot jelent, ezért extra erőfeszítéseket tesznek, hogy felderítsék ezeket a tárgyakat.

Erősen ajánlom, hogy még csak ne is gondoljon erre. Ne feledje, én ezt körülbelül 15 évvel ezelőtt tettem meg. A repülőtéri biztonságiak évről évre egyre jobban és jobban képesek a tiltott tárgyak elfogására.

Azt javaslom, hogy használd a DHL-t, a UPS-t vagy bármilyen futárszolgálatot, ami elérhető a régiódban, és használj hamis neveket, eldobható telefonokat, egyszeri e-mail fiókokat és üres, széf típusú címeket.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ezt teljesen komolyan mondom. A megyei börtönben, ahol én vagyok, van egy testszkenner, ami SEMMIT sem hagy ki. Láttam a képernyőt, amikor valaki benne volt. Egy hengeres... eszköz, kb. 2 hüvelyk hosszú, és ne felejtsd el a zsinórt sem. Ne tegyél bele műanyag zacskót. Semmi fólia. Nem kapszulát. Valószínűleg megpróbálnám feloldani az anyagot, felitatnám egy valódi tamponba, hagynám megszáradni többször átkötözve egy madzaggal, hogy megtartsa az alakját, és befedném vazelinnel vagy ajakbalzsammal vagy valami vízálló és ultravékony anyaggal. Éveket teszel fel az életedből arra, hogy a lopakodást legyőzöd a technológiájukkal szemben.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Van egy barátom, aki azt mondta, hogy el akarja küldeni nekem a cuccot, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e. Valószínűleg csak megpróbálok találni egy dugót itt.

hai malajziából btw :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Próbálja ki a biztonságos kijózanodást a 3 hét alatt
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Töltse meg az üres kapszulákat, és tegye egy kiegészítő palackba más tényleges kiegészítő tablettákkal együtt.
 
Top