Question Hogyan készítsünk sót anélkülh HCl generátor,.

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Helló srácok!

Megvan minden ami a p2p NaBHr4 redukciójához szükséges. csak ezt a kérdést akartam feltenni: A szintézis végén marad dcm+freebase, megszabadulhatok a dcm-től úgy, hogy elpárologtatom (lepárolom), majd a freebase-t acetonnal összekeverem és sósavat adok hozzá?amíg a ph 7 nem lesz, és elpárologtatom, hogy hcl sót kapjak?Csak hcl van vízzel (sósavval) és nincs kénsavam jelenleg a hcl gázgenerátorhoz.Meg tudom csinálni úgy, ahogy leírtam?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U szükség HCl, mert u készült amfetamin hcl
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Én meth-et készítek nem amph.tudom, hogy HCl-re van szükségem, de nem akarok gázt csinálni, mert 31 százalékos sósavval akarom kititrálni.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Azt hiszem, túl sok víz van a HCl 31%-ban, akkor elveszíti a terméket.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

Igen, aceton helyett használhat vizes hcl-t és izopropanolt. Csak kis adagokban adjon hozzá savat, keverje jól össze, várjon, majd ellenőrizze a pH-t. Ez időbe telik. Ha az oldatok rózsaszínűvé váltak, az azt jelenti, hogy túl sok hcl-t adtál hozzá.

1. Keverje össze a szabad bázist izopropanollal, és adjon hozzá HCL-t (aq).

2. Pároljuk sziruppá. Hűtsük le a kristályosodáshoz.

3. Mosás/visszakristályosítás. A legjobb oldószer ehhez a lépéshez a forró/forraló etilacetát.
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm szépen uram ezt a darab info.I feltételezem, hogy helyettesíthetem izopropanol metanol jobb?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
igen, bármilyen alkoholt használhat. etanol, metanol vagy izopropanol. győződjön meg róla, hogy elpárologtat mindent, ami <100 fokon forr, beleértve a vizet is. majd hűtse le, és megszilárdul.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U szárazjeget használ, és nem kell várni egész éjjel
U dobja freebase ugyanaz aceton 1:1 keverék volt és dobja sav HCl vagy u lehet keverni acetonnal dobja szárazjégre kb. 20min és dobja freebase és keverje gyorsan ez az egész a színről nem aggódik u mosni acetonnal és kristály lesz fehér
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Valaki, aki tudja, miről beszél.
Ha szárazjeget dobunk az oldatba, az csökkenti magát az oldatot. De a szárazjég olyan hideg és a pH más alacsony hőmérsékleten, mint -80, ha eléggé hozzáadod, így valószínűleg valóban fehér lesz.

Ez ugyanaz az elv, mint amikor HCl-t fújsz a nem polárisba, de pontosan ellentétes elvű.
 
Top