Question Hogyan lehet kivonni az MDMA-t más porral keverve, például fehérje-kiegészítő porral keverve

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Helló srácok, szeretném, ha az a személy, aki válaszol nekem, jól ismeri az MDMA mosását és az alapvető kémiai tudományokat.

A kérdésem az lenne, hogy ha teljesen porított MDMA-t teszek fehérje-kiegészítőbe és összekeverem a két port (fehérje-kiegészítő por + MDMA por).

Ebből a keverékből újra kivonhatom-e az MDMA-t kristályosítási módszerrel vagy bármilyen kémiai módszerrel? Azt hiszem, ez a dolog olyan, mint az MDMA mosás, vagy tévedek?

Köszönöm mindenkinek.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Helló, igen, megteheti. Kis mennyiségű MDMA porral és fehérjével végezhet kísérletet. Ezután extrahálja az MDMA-t a/b extrakcióval.
Olvassa el az MDMA/ecstasy tisztítási módszert is
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Köszönöm szépen kedves @G.Patton, elolvastam az MDMA / ecstasy tisztítási módszer szálát, és olvastam a sav-bázis extrakcióról (a / b extrakció).

1. Az a módszer, amit a száladban írtál (mosás/tisztítás acetonnal) működik az én helyzetemben?
Megjegyezném, hogy a keverék aránya 1:20 (MDMA: fehérjepor).

2. Tudnál nekem tippeket adni vagy ajánlani olyan szálakat, amiket elolvashatok, hogy többet tudjak meg arról, hogyan lehet az MDMA-t a/b extrakciós módszerrel kivonni?
 
Top