Mennyi gondot jelent a metilamin megrendelése

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Üdvözlök mindenkit
Mennyire probléma vagy baj rendelni néhány metilamin Hcl vagy oldat online ?
És hogyan usely küldeni ?
Mert megértem, hogy amikor metyamine oldat folyékony, akkor nagyon gyúlékony.
És biztonságosabb számomra, hogy rendelni oldatot vagy hack ?
Én egy újonc vagyok, így próbálom megérteni.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Honnan származik? Az Egyesült Államokban vagy az EU-ban ez nagy probléma. De ha Indiában vagy Kínában van, a probléma nem nagy.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Egyetértek. Tudomásom szerint a metilamin nem illegális az EU-ban, bár a törvény szerint végfelhasználói nyilatkozatot kell kitölteni a megrendeléséhez.

Vannak cégek, amelyek egyébként is árulják, de ettől függetlenül, ha valaki nagy mennyiségű metilaminnal bukik le, az probléma, akár beismeri, akár nem. A nagy mennyiségű metil-amint leginkább az iparban használják, nem pedig az egyszerű otthoni vegyészetben. Tehát kérdezősködni fognak.

De technikailag nem illegális a birtoklása. Szerintem még ha legális is, valahogy mégis vádat lehetne emelni ellene. Általában úgy tűnik, hogy mostanában túllépnek a törvények elhajlításával, hogy a kémiával kapcsolatban minden illegális. Biztos vagyok benne, hogy ha akarnának, tudnának valamit csinálni.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
ha nem lesz legális, akkor nem lesz eladva, de az.
Mit gondolsz, hogyan jutnak itt az emberek metilaminhoz? Robb vonat vagy valami ilyesmi?
 

Mind

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Miért rendeljen meg valamit, amiben kevés a jogos felhasználás és ilyen hatalmas gyanúfelhő veszi körül?

Mindenesetre ez olyan könnyen elkészíthető, hogy az agyamra megy... Kilószámra lehet szintetizálni ezt a gyönyörű szépet (hangsúlyoztam, hogy könnyen) mindössze néhány óra alatt (nem számítva a reakcióedény lehűlési idejét).

Egy kis vas-klorid mint katalizátor, MeOH, NH4Cl és dH2O magas hőmérsékleten és nagy nyomáson.

Egy kiló vagy annál kevesebb egyszerre, találtam pulton kis sütők tökéletesen működik egy kis módosítással, a hozzáadás egy SSR és digitális PID szabályozó, (Rex-C100 's).

És azok számára, akik ki akarnak kérdezni engem a részletekről, amelyek ezt az egyszerű metilaminszintézist övezik, amelyben az imént utaltam és/vagy utaltam....

Én 2 in acélcsövet használnék, amelyben mindkét végén van menetes, egy 6-10 hüvelykes csőszakasz, amely egy 2 in Tee-be csavarodik. A másik két nyílást a a vannak dugaszolva menetes dugókkal, és a végén a hosszú cső és amelyik menetes is van egy menetes végzáró sapka. Az első használat során mindenképpen áztassa be HCL-ben, hogy eltávolítsa az esetleges vagy minden bevonatot.

Nem nagyon technológiai, mégis elég hatékony, én helyezném Az rxn edényt a jármű gumiabroncs alá, és nagyon hosszú csőkulcsot, a lehető legnagyobbat, hogy kinyissa az edényt..

És ez az, amikor azt javasolnám, és utalni....to...TFSE (Google vagy azzal egyenértékű)

Ami a hőmérsékletet és az időt illeti, 2 óra 300C-on... és soha nem vettem észre, hogy a reakció nagyon válogatós lenne a hőmérséklet vagy az idő tekintetében.

És ennyi évtizeddel később még mindig csodálkozom, hogy úgy érzem, én vagyok az egyetlen, aki beleszeretett ebbe a bizonyos szintézisbe.

Bárcsak felfedezhetnék vagy előállíthatnék egy olyan egyszerű egyfazékos, magas hőmérsékletű, nagy nyomású feniletilamin szintézist, mint ez a metilamin szintézis...
 
Top