Question Mennyibe kerül egy kiló Alpha-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Érdekel az Alpha-PVP árazása az Ön régiójában

Kérdések
Mennyibe kerül egy kiló alfa-pvp?
Mennyi az utcai ár grammonként?

Tudom, hogy ez egy könnyen előállítható drog, de megéri-e hosszú távon a végén, ha összehasonlítjuk.
a többi kábítószer előállítási és értékesítési költségének nyereségével.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
676
Points
93
Ez a termék nem széles körben ismert, de az MDPV teljes analógja, amelyet Európában 1 kg-onként 3500-5000 euróért adtak el.
Az anyag mindig megtalálja a vevőjét.
A fő előnyök az, hogy nagyon erős stimuláció kokain eufóriával a bejáratnál, kis dózisok, a dohányzás lehetősége, egyszerű szintézis legális reagensekből.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Szerintem az Egyesült Államokban könnyen kaphatsz 5 ezer dollárt. A 25 mg-os adagolással én 50 $/g. kezdetnek szeretnék. Nem ismerek egyetlen embert sem, aki kipróbálta volna ott, ahol én vagyok az USA-ban. Boldogan fizetnék 50 $/g. Lehet, hogy 100 $-t is fizetnék.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nagyon szeretek cracket szívni. IDGAF mit gondolnak mások, még mindig megteszek mindent, amit kell, nem kell lopnom vagy hazudnom. Ez drága. Én magam készítem, és végül 8-10 dollárba kerül egy slukk (65-80mg tényleges kokainbázis) Az a-pvp lenyűgöző ereje az, ami felkeltette az érdeklődésemet Nem tűnt túl nehéznek az elkészítése, de biztos vagyok benne, hogy gyorsan meghalnék, ha lenne 500g-om.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Helló, információt kerestem erről a gyógyszerről, és ki is szeretném próbálni. Még soha nem hallottam semmit erről a drogról. ami állítólag nagyon hasonlít a kokainra? Lehet szívni meg minden, nem hiszem, hogy olyan mint a kokain. Ha olyan lenne, mint a kokain, azt hiszem, híres lennék.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Az A-PVP-vel való "kalandjaim" csúcspontján 3 kilót szállítottak az USA középnyugati részére 5600,00 dollárért, és amikor eladtam az utolsó grammomat, 200 dollárt gyűjtöttem érte. Most pedig itt van a kibaszott rész: Majdnem 2 hónapig ültem az első 100 grammon, amit rendeltem, és egy fillért sem kerestem! Senki, akit ismertem, még csak meg sem próbálta volna, vagy segített volna nekem bármilyen termék mozgatásában azon a területen, ahol élek. Mindannyian rettegtek tőle, és a hírmédia meggyőzte őket, hogy a végén még valakinek az arcát is megeszik belőle. Miután megismertem néhány embert, akik a szomszéd államban laktak, akik rendszeres használók voltak, a telefonom nem állt le. Ez ment körülbelül másfél évig, mindig csúcsminőségben, és soha egyszer sem vágtam le, vagy rövidítettem senkit a súlyán. Ennek eredményeként soha senki nem próbált meg kirabolni, és mindig előre fizettek. Miután a W.H.O. betiltotta, az ár az egekbe szökött, és a készletem nagyon gyorsan elfogyott. Soha nem gondoltam volna, hogy lehetetlen lesz többhöz jutnom, de azóta egyetlen egyszer sem volt. Az első lecke, amit megtanultam, az az, hogy olyan területet kell találnod, ahol van piac a termékedre, hogy nyereséges legyél. A következő az volt, hogy mindig tartsd be az ígéreteidet. Ez duplán vagy akár háromszorosan is érvényes a beszállítóidra. Soha ne légy tiszteletlen, és ne keress jobb üzletet, ha már jól megy a dolog. Végül, de nem utolsósorban, soha ne bízz meg egy nőben.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Van két lengyel eladó APVP jó minőségű és hg kg árú. Úgy tűnik, hogy sok kínai cégek (csalók dominálnak) eladni legolcsóbban a büntetett apvp aphp mdpv 4mmc mdma stb. Minél több apxp költség - annál nagyobb az esélye, hogy megkapja. Meg kell kérdezni a cég több. Kezdje a 4MMC Hcl CAS keresésével a guidechem-en. Én még mindig próbálom a megfelelőt megtalálni...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Az ok, amiért ez a kábítószer nem népszerű, a met erősebb, én bave mindkettőt csináltam, és realy nem tetszett az apvp hatása, az egész stigma az őrült stimulációért, amikor megpróbáltam (dohányzás) nothink sokat történt, és a kérdésre az én régiómban ( Bulgária ) nincs piac semmilyen katinonra, az emberek nem szeretik az új vegyszereket itt, és jobban szeretik a régi iskolaiakat.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Igen, nem igazán tettem próbára, de az apvp nagy sikert aratott itt, ahol szeretik a pv mc-t, de csalódott voltam, mivel az apvp gyengébbnek tűnt, mint az apihp (mindkettő tiszta) Itt mutattam be őket. Az APVP-nek azonban hosszabb ideig tartónak és nagyobb hatásúnak kellett volna lennie, ha masszívan használják.
Ice nem próbáltam, de drágább és biztosan él a súlyos hírnevének, mint breakingbad. MDPV a bathsalt király lehet riválisa, bár így hagyja, hogy MDPV vissza a költségvetés. Most azonban a "puha" APVP/APHP-t választom.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent próbált apihp de apvp teszt elég nekem, hogy kész a pv, és mdpv még mindig lehet rc király, de im biztos met rekreációs jobb csak IV lehet ott néhány drágaköveket pv, de a kick jobb, akkor met vagy koksz én erősen kétséges, valaki iving meg tudja mondani nekünk, mint én nem IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Én nem IV, de az APVP nagyszerű IV. Az APVP olcsóbb és könnyebben előállítható, és remélem, hogy Kínából szerezhetem be, hogy az emberek ismét denevérőrültek legyenek. Az APHP erősebb, rövidebb, késleltetett hatású, tökéletes két tojás ikrek. A jég kétségtelenül a legerősebb, és a körülötte lévő problémák is. Ha a kínai terv beválik, a kereskedelmi eladó talán kaphat nekem Ice stb. dél-amerikából. Minden Vietnamban stb Kínán kívül készült a korábbi ügyfelek által a vállalatnak a nagy tilalom lecsapása előtt Kínában. Ó már befektetett a fő életemet, hogy a legjobb sikert, de még mindig csak egy szegény mouther.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (megfelelő kristály egy) volt a kábítószer resebling crack több, mint bármely más stim, de hogy. A drig kardiotoxikus profilja csak nem teszi itt biztonságossá...
 
Top