Question HOGYAN? 4mmc Unortodox beállítás

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
A kérdésem az, hogy ismerek valakit, aki nyilvánvaló okokból privát marad, és nem is fogja csak megosztani a beállítási részleteket, de a beszélgetésekből, ahol véletlenül megemlített dolgokat a működésével kapcsolatban, rájöttem, hogy nagyon unortodox módon dolgozik, mivel nem használ kémiai berendezéseket, hanem kádakat és könnyen hozzáférhető berendezéseket, amelyek nem tűnnek gyanúsnak. A 4mmc tételméretük 3,75kg tételenként, és ezeket mindennap egész nap csinálják, valószínűleg heti 30-40kg-ig és felette, és ezek azok, amelyeket a beszélgetésből dolgoztam ki. Számomra észbontó tbh.

A kérdésem az, hogy hogy a fenébe tudnák ezt az egészet megoldani, van 2 legénye, akiket kilónként fizet, csak fizikailag nem értem, hogy tudnak ennyit csinálni? Lemaradtam valamiről, 100g-os tételekkel játszom, csak gyakorolok, de még így is nehéz. Bármilyen ötlet, hogy hogyan vagy hogyan nézne ki egy ilyen beállítás, mit használnának stb. Csak zavarba hoz. Bármilyen titkot a szakma, hogy ilyen feladatot hálásan fogadnék. Csupa fül vagyok és nagyon szeretném megtanulni a dolgok csínját-bínját.
 
Top