Hexane

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Átnéztem a hexán tulajdonságait, és úgy tűnik, hogy jó illeszkedik nem használják oldószerként .

Ez is olcsó. Valaki tapasztalatot szerzett vele a mefedron szintézishez ?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
A 4-MMC jobban oldódik poláris oldószerekben, mint például DCM, etanol, metanol... stb. A hexán alacsony polaritású, ami kevésbé hatékony a mefedron molekulák poláris funkciós csoportjaival való kölcsönhatás során.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
A DCM annyira nem poláris, amennyire csak lehet, a szabadbázisú mefedron nem poláris közegben oldódik, a hidroklorid pedig poláris közegben. A hexán általában drága, ha ezen a néven vásárolják, de a petróleuméter 40-60 főleg hexánokból áll. Vajon jó-e ez a készítmény? nos, KÉM-IS-KÉPZELJÜK.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Igen, nem működik :)
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hé, haver, nem tudnád egy kicsit részletesebben kifejteni, hogy mi nem működött? A hexán helyett DCM/EA-t használtál a BK4 oldószerként a metil-aminálás előtt?
Őszintén kíváncsi vagyok, mivel kifogytam a DCM-ből, de van egy friss 7 literes kanna hexánom, remélve, hogy működni fog. A metilamint csak a jövő héten kapom meg, úgyhogy remélem, hogy látja ezt a megjegyzést.
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Használhatja ksylen thf dmso dcm toulen benzen etil-acetát
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
De nincs hexán?
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Értettem, köszönöm.
Akkor is megpróbálom.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Van kb. egy fél liter hexánom, amit kiindulási folyadékból desztilláltam, aminek felhasználási módot keresek....Bunson-égő? 😄 Valójában azt hiszem, hogy ez valójában heptán.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Arra gondolok, hogy egy kis léptékű reakciót végzek hexánnal, mint oldószerrel, hogy ne veszítsek túl sok nyersanyagot, ha a szar eléri a ventilátort, körülbelül 100 g BK4-nek kell tennie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nem sok 15g-os kísérletet végzek🙄 de ha mégis, akkor pokoli sok pénzt spórolhatnék meg. Lehet, hogy elképesztően jó üzletet köt a 2b4mp. Ön ...$160/kg szállítási költséget fizetett. Az a 100g 16 dollárba került neked, de mennyit ér, mire fizettél, vártál, rágtad a körmöd, takarítottál, és végül megkaptad? Úgy hangzik, mintha 50 dollár lenne az a 100 gramm. Egyszer, régen, az ebay-en vettem, és majdnem $200/50g-ot fizettem érte. Talán átgondolhatná, hogy mi számít kis reakciónak.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
A jelenlegi helyzetemben 100 g egy kis reakciónak minősül,
Jézusom, 200 dollár 50 gramm? Az, hogy 100g nem számít kis reakciónak, az az Ön véleménye, és joga van hozzá, én egyetértek abban, hogy nem értek egyet. Még 160 dollár/kg is borsos, honnan szerzed a prekurzorokat?
Azt sem értem, hogy a tétlen időpocsékolás hogyan növeli a bk4 értékét? Nekem szar dolgom van, ami a lehetőségeim között van, nem tudom esetleg gyorsabban eljuttatni hozzám egy csomagot azzal, hogy gondolkodom rajta.
 
Last edited:
Top