Segítség : Nitrosztirén > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Hát üdv, emberek! Sok fórumon rengeteg infó és beszélgetés és lazán, megbízható szintézisek vannak, amelyek 2 adott reagens használatát tárgyalják, de nekem valami objektívre van szükségem.

Keresem ezt az "arany standard" szintézist, amellyel mindenki sikerrel jár a nátrium-borohidrid és a réz-klorid használatával.

Nagyjából követhetem
BBexperts vezetését a videóján az amf- reduktív aminálással kapcsolatban? (A NaBH4 +CuCl2 használatát részletezőt), de helyette 2,5 DMNS-t használjak a pN2P> amfetamin helyettesítésére.
Vajon ez az elrendezés megfelelő hatékonyságú redukciót eredményez-e a
2,5 dimetoxiNS> 2C-H? az eljárások és az oldószerek tekintetében)?

Milyen oldószer(ek) a legjobbak itt? Egyesek szerint vízmentes. Néhányan vizet és alkoholt. Néhányan azt mondják, hogy nem metanol. Érted, hogy mire gondolok. Az internetnek szüksége van egy szilárd gyakorlati kidolgozásra.

Van egy csomó szintetizátorok "csökkentése " érveket. "Vagy kipróbáltam ezt és ezt kaptam. Ez lehet, hogy működik, de". És így tovább.
objektív? Nem.
Couldni olyan áldott, hogy hallani egy suttogás" mi az "arany standard" csókolta Jézus, simogatta Buddha szintetizátor? "
(Kérem, itt ne legyen Moroni által molesztált szinti, kérem ).
Ebből már eleget kaptam. ;)

sok szeretettel emberek.
a hozzájárulásotokat hálásan fogadnám.

Vigyázzatok magatokra,
JesusTits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
béta-nitrosztirének sokkal másabbak, hogy csökkentsék például az alumínium-amalgám egyszerűen nem fog működni (ígérem... nem ugyanazzal a módszerrel, mint a p2np esetében legalábbis) tou megpróbálhatja a NaBH4 / Cu++-t, de kérem, hogy apró méretben tegye meg, hogy ne legyen pazarlás, mivel nincs okom azt hinni, hogy jól működnie kellene. A legjobb tanácsom, hogy szerezz be RedAl-t (nátrium-biszmetoxi-etoxi-alumínium-hidrid), ami 65-70%-os szuszpenzióban van toluolban és nem piroforos, a másik út a LiAlH4 a klasszikus út. Sok szerencsét és vigyázz magadra!
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
mi a helyzet az Amberlighttal? Az ioncserélő gyanták nyilvánvalóan, ha nátrium-borohidriddel impregnálják őket, hatékonyak ebben a redukcióban, de ismét az információhiány. Gondolod, hogy a kényelem felhúzná a szemöldökét lehet használni, de nagyon keveset hallok róla.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Amberlyst érti?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3

Amberlite® IRA-400 klorid forma


https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Majd közzéteszek néhány kísérletet. Ez eléggé átkozottul király. Ha működik
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Iv

Én is ugyanezekre a válaszokra vágytam magam remélhetőleg valaki válaszol egy kicsit több tudással erről a szintézisről
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
check lower in thread.... V V V V
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Nehéz elhinni, hogy ennyi információ van róla, de egyetlen egy sem jut jó következtetésre vagy a seggfej, aki a nikkel-kloridot reklámozza, el kell rontania a beszélgetést, vagy egyszerűen nem jutnak következtetésre. Amikor valaki egy kísérletet posztol, valakinek érvelnie kell valamit vele kapcsolatban, így nagyon nehéz megmondani, hogy mi működik itt.
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tudom, hogy velem is ez a helyzet, mindenhol kerestem egy NaBH4 és cucl2 felhasználásával történő szintézist, de nem igazán találok semmi konkrétumot, amit valaki már megcsinált volna.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Miért ne követhetnénk Shulgint szó szerint? LiAlH aggodalmak?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Nincs hozzáférés a LAH-hoz
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
RedAl vagy nem tudok reccomendálni semmi mást, ami sikert hozhat (nagynyomású H2 és Pd/C, de ez a kis laboratóriumok számára elérhetetlen és sokkal veszélyesebb).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Vogel könyvében van egy eljárás, amelyet sikerrel követtem. Sok sikert!

Utóirat: próbáld meg nem felgyújtani magad...
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Nagyra értékelt. Ez egy szép skálázható redukció, amely annyira kényelmes, hogy szinte túl jó ahhoz, hogy igaz legyen. Gondoltam id megosztani, mert nekem, ez újszerű. Legalábbis számomra. Ez az első, hogy találtam bármilyen forrást, amely az Al & Cu-t tárgyalja. Ha ez segít egy embernek, miután fáradságos órák fésülködésével szálak egy kevésbé mérgező, kevésbé veszélyes, hatékony és skálázható nitrosztirén redukció, akkor a munkámat elvégeztem. Fogalmam sincs, ki lehet az a személy....... Remélhetőleg nem valaki, aki túlságosan "spontán". hehe ;).
 
Top