Van valakinek szilárd, bizonyított szintézise az n,n-DET-nek triptaminból?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tényleg minden a címben van, de őszintén szólva érdekelne bármelyik elsődleges triptaminból előállítható triptamin - az n,n-DMT-n kívül.

Iv sikerrel járt a DMT szintézisében triptaminból - ami szép, az első teljes drogszintézis. Ez egy jó érzés - más, mint a kivonás, különösen azért, mert a legtöbb ember egyszerűen nem tudná a különbséget!

Mindenesetre, ha nem tudok semmi mást kis mennyiségben készíteni, hogy először kipróbálhassam, akkor nagy mennyiséget fogok készíteni és eladni, hogy finanszírozni tudjam a következő projektemet, és talán még egy rotovapot is, mert szuper lusta vagyok, és szeretnék kevesebb vegyszert rendelni, valamint kevesebb desztillációt csinálni!

Egyébként yeh van egy csomó tryptamine maradt így....yeah lol

Valahogy elfelejtettem, hogy mennyit ér a DMT valójában. Lehet, hogy csak megéri nekem, hogy az egészet DMT-be fordítom, mivel a triptamin nagyon könnyen jön, könnyen megy lol

Egyébként
Számítok az okos srácokra. Van egy forgólapátos szivattyúm most, így egy kis vákuumot tudok húzni az 1tor körül vagy épphogy fölé, így azt hiszem, ez új desztillációs lehetőségeket nyit meg, de tévedhetek, és lehet, hogy nem tesz különbséget haha
 
Top