Grow weed

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
im gondolkodik, hogy vásárolni néhány magot, és termeszteni őket, de idk, ahol vásárolni egy megbízható webhelyen
witch típusú fű jobb, és én kell használni néhány speciális termékek nőnek, és hogy a magas minőségű fű?
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Az Ön földrajzi elhelyezkedése sok mindent meg fog határozni. Általában jobb, ha a genetikai anyagokat a nemzetközi határok átlépése nélkül szerzi be, nagyobb az esélye, hogy nem foglalják le őket. Szeretek jó szerves inputokat használni, mert főként magamnak termesztek, de a Jacks 123 vagy a Master Blend jó gazdaságos választás az USA-ban, ha hidro- vagy nem szerves talajhasználatot végez.
 

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm szépen, meg fogom nézni valahol, ahol meg tudom vásárolni, hogy a termékek.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
haver, ez a folyamat attól függ, hogy otthon vagy kint termeszted a füvet. ha otthon fogod termeszteni, mindenféle növény fog nőni, amíg ugyanazt a kinti környezetet csinálod otthon. ha sativa fejet akarsz, akkor a jack herrerát vagy a white widow-t ajánlom. ha valamilyen indica-t akarsz, akkor vehetsz big bud afghanian kush-t vagy bluedream-et.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ajánlom az európai kaliforniai vagy kanadai vetőmagokat egy jó vetőmagbankból. Igen, a legjobb teljesítmény eléréséhez termékekre van szükség.
Minimálisan szükséged lesz rá:
-gyökérserkentő
-növekedésserkentő.
-virágzásserkentő.

Nagyon fontos, hogy a gyökereket legalább 2 héttel a vágás előtt mossuk meg.
Ha már elvégeztem a mosást, nem adok semmilyen terméket a vízhez. Észre fogod venni az ízén és a torkán.

Ha a termesztés szabadföldön történik, akkor kártevők elleni szerekre lesz szükség.

Ha van hozzáférése ozmózisos vízhez használja azt a vizet.

PH ideális víz 6,5-7,5 között

beltéri termesztés esetén.

A hőmérsékletet és a páratartalmat nagyon jól kell szabályozni.
napközben nem haladhatja meg a 25°-ot, éjszaka pedig nem mehet 15° alá.
Minél fiatalabbak a növények, annál több nedvességre van szükségük.

Természetes műtrágyák használatát javaslom, ha még csak most kezdjük a termesztést.

Valószínűleg sok mindent elfelejtettem. Üzenetben tudsz velem beszélni, és megpróbálok válaszolni minden kérdésre.
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ez attól függ, hogy hol található . A terület hőmérséklete és minden, ami
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ha beltérben termeszt, akkor a növekedéshez 18 óra, a virágzáshoz pedig 12 óra fényre van szükség. Ha a szabadban szeretne ültetni, akkor most van a legjobb idő a kezdésre, amikor a jó idő kezd megérkezni és a napsütéses órák meghosszabbodnak☀️
vásároljon jó talajt és jó műtrágyát. nagyon vigyázzon a kint termesztett rovarokkal!!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Nagyszerű szál!

Minden szükséges információ megtalálható az interneten, a youtube-on és a google-n (fórumokon).

Javasoljuk a beltéri termesztést, termesztő sátorban. Minden füvünket sátorban termesztjük, napi ellenőrzéssel egy tapasztalt termesztő által.

A kannabisz termesztése olyan, mint egy művészet, kényes és időbe telik (sok), mire elsajátítod. A kannabisz termesztését hobbinak kell tekinteni, és soha nem munkának. Ha munkaként termeszted a kannabiszt, végül mohó leszel, és kihagysz lépéseket, hibákat követsz el.

A beltéri termesztés a legjobb egyszerűen azért, mert minden egyes átkozott változót ellenőrizhetsz.

Ami azt illeti, milyen füvet kellene termesztened:
1. Kezdj auto-virágokkal (az ültetés után majdnem 100 nappal virágoznak, sőt, még kevesebb idő után is).
2. Először csak két növényt csinálj.
3. Ismerje meg, hogyan kell kezelni az összes betegséget, amit egy növénynél előfordulhat.
4. Tanuljon a termesztés folyamatából.
5. Emeld a játékodat. Ez nagyon sok mindent magában foglalhat, több növényt termeszthetsz, nagyobb sátrat, automatikus etetőrendszert, több fajtát termeszthetsz.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Ha a tisztán nyereségvágyból megy amnézia kókuszkoirra, és kap egy opticlimate. Ez messze a legegyszerűbb a maximális nyereséggel
 

R7flex

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
van néhány webhely a vetőmagok szállítására, ehhez alapra van szüksége. mint például kabin, világítás, levegő, szénszűrő, folyékony műtrágya és táplálékkiegészítő és így tovább. azt is tudnia kell, hogyan kell gondoskodni róla és a növény állapotáról. vannak török fórumok, amelyeket ellenőrizhet.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok mindenkinek

Megnézheti a growweedeasy.com weboldalt.
Nagyon hasznos volt számomra évekkel ezelőtt, amikor elkezdtem termeszteni Oroszországban. Ott rengeteg oktatóanyagot és választ kaphattok a termesztéssel kapcsolatos minden kérdésre. A közösség erős és segítőkész.

Én új vagyok ezen a weboldalon, azért jöttem ide, hogy megpróbáljam online eladni a füvet és talán más dolgokat. Valójában soha életemben nem adtam el online semmit, a régi iskolában, face to face :)
költöztem. Barcelonában termesztünk most egy csapattal pár éve, a piac kemény, de a fű minősége nagyszerű. Úgy találom, hogy a verseny nagyon jó a végső vásárlók számára. De többet kell tenned és keményebben kell dolgoznod a termesztésért, szóval itt több mozgás van a kultúráról és a tiszteletről, mint a pénzről.
Szóval, ha van valami javaslatotok, hogy hol kezdjem el, azt nagyon megköszönném.

Szintén van egy lehetőség, hogy szinte mindent itt Barcelonában nagykereskedelmi áron, ha szükséges.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
És a vetőmagokról.
Az ízléstől függ. Most sok jó genetika van, és azt javaslom, hogy költsön egy kicsit több pénzt a magokra, de nagyszerű minőséggel rendelkeznek.
Az én kedvenc törzsem a Headbanger a Carma Genetics-től. Ez egy legendás, a legerősebb high amit valaha is éreztem és a tolerancia szinte nem alakul ki.
De ezek rendes magok, és kell némi szakértelem a termesztéshez. De a growweedeasy-n találsz infót, ha ezt az utat választod.

Érdemes néhány autos vagy feminizált maggal kezdened néhány cikluson keresztül.
 
Top