• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Mephedrone Sale Dead Drop Frankfurt am Main Holtpontok Frankfurtban!

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
44
Reaction score
128
Points
33
Deals
143

💦💧BioHackers

21192.jpg
Vállalkozásunk kizárólag a holtágakra specializálódott. Ma jelentjük be frankfurti nyitásunkat. Ennek megünneplésére 10 db 2 g tiszta mefedront tartalmazó dead dropot sorsolunk ki (ha többen hajlandóak lesznek, többet is kiosztunk).

Ahhoz, hogy ingyenes mintát kapj, BB lakosnak vagy BB tagnak kell lenned. Továbbá Frankfortban kell laknod.

Ha nem BB lakos vagy fórumtag, de Frankfortban élsz, és ki akarod próbálni a termékünket, akkor 40 dollárt fizetsz, és mi visszatérítjük a pénzt, miután írtál egy részletes beszámolót arról, hogyan kaptad meg a terméket, hogyan használtad, és hogyan érezted magad tőle. A véleménynek tartalmaznia kell egy képet a termékről és egy nagyon részletes leírást az egész folyamatról.

Fontos: A holtodiglani átadás a leggyorsabb módja annak, hogy az árut eljuttassuk a vevőhöz! Ezért kérjük, hogy 1 napon belül vedd át a terméket és hagyj visszajelzést! Ha átveszi a mintát és nem lép kapcsolatba velünk, elkárhozik és a pokolban fog égni. Csak annyit kérünk, hogy hagyjon visszajelzést!

Tisztelettel, a BioHackers csapat!
Dead Drop Shop
769-es tétel megtekintése
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Kaptam egy mintát nagyon szép mefedron ! késett de minden jól működött könnyen megtalálható volt de jól elrejtve ! nagyon gyors és nagyszerű ügyfélszolgálat is ! megkaptam az emberemet a jövőre nézve csak ajánlani tudom ! 5/5 minden ponton !
 
Top