Question Crystal meth a vörös P módszerrel.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Szóval arra voltam kíváncsi, hogy lehetséges-e jeget készíteni a piros P módszerrel, és nem csak a sebességgel Im új a főzésben, és nem tudok mindent, így remélem, hogy yall tud segíteni nekem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Persze, valójában szoros versenyben van a lítiummal/ammóniával a legnépszerűbb módszerért az egyesült államokban. Természetesen szükséged lesz a jódra is.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
És mit gondolsz, hogyan tudom ezt megtenni? Arra gondoltam, hogy lefagyasztom CO2 gázzal, vagy csak beteszem azt a szukát egy fagyasztóba.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
A lítium-ammónia módjáról beszélünk? A hozzáértők ezt nyírségi LIKE reakciónak nevezik, mert nem egészen nyírségi. Az oldott elktron ammóniás nem poláros oldószerbe kerül. Nem kell hozzá vízmentes ammónia.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Egész végig a vörös foszfor módjára gondoltam, hogy pontosabb legyek: Pszeudoefedrin, jódkristályok, vörös P, nátrium-hidroxid, coleman üzemanyag stb. Úgy értem, ha nem lehet jeget készíteni belőle, akkor nyitott vagyok minden más, kezdőbarát módszerre, amit tudsz.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
És ezekkel a módszerekkel, ha tudna adni egy lépésről lépésre és egy felszerelés / segédeszközök listáját, mert mint említettem im új a főzésben, és talán van alapvető kémiai ismereteim, de még mindig nem értem néhány haladó utasítást, például: "a legegyszerűbb receptek" "metamfetamin pszeudoefedrinből" Alig értem ezeket az utasításokat, mivel nem a legvilágosabbak.
 
Top