• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Crypto to cash

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Üdvözlök mindenkit! Valóban segítségre van szükségem a megértéshez. Szükségem van arra, hogy havonta 10k$-t vegyek ki az XMR vagy BTC pénztárcámból. Mi a legegyszerűbb módja ennek? Azt hiszem, hogy vásárolni PayPall számla vagy valamit, de mb én tévedek. Persze nagyon anonim módon kell, hogy legyen, és nem lehet visszavezetni hozzám.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
O nem tudom, de tudom, hogy nem PayPal ezek a srácok seggfejek, ha egy vállalkozás. Amikor egy olyan vállalkozást vezettem, amely a PayPal-t használta, hogy hitelkártyákat fogadjon el és pénzt fogadjon el a vállalkozásom nevében, körülbelül minden héten zárolták a számlámat, és zaklattak arról, hogy pontosan mit vásároltak tőlem az emberek, és ha vita volt, csak elvették a pénzemet, és visszaadták anélkül, hogy megemlítették volna, vagy esélyt adtak volna nekem a döntőbíráskodásra.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Igen, én nem is vagyok eladó, csak használom egy párf barátomnak és egy reggel egyetlen tranzakció után teljesen bezártak, nem tudtam megérinteni az egyenlegemet és valószínűleg soha nem is fogom. Meg kell adni nekik helll nonstop 24 órán keresztül, és végül, amikor felhoztam a Better Business Bureau-t, megtörtek és beengedtek. Soha többé nem nyúlok hozzájuk
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
ha a PayPalról beszélünk.......... ha a legkisebb szagot is megérzik, hogy valami nem stimmel, ők (a PayPal) 3 napra zárolják a számládat minden kriptotranzakciótól. Ha a 2. napon és 12 órán belül újra megpróbálsz tranzakciót végrehajtani, az visszaállítja az órát, és ismét 3 napra zárolják. Én a PayPal-t használom az összes "ismerd meg az ügyfeled" fórumon felüli, nem névtelen dolgokra. Mintha nem is bajlódnék vpn-nel. Miért a PayPal? A szokás hatalma, plusz nagyon megkönnyítik a dolgokat. Ha kibaszott kihívást akarsz, állíts be egy Monero tárcát a hivatalos Monero weboldalon. Úgy éreztem magam, mint James kibaszott Bond, miután beállítottam. Imádom a drogokat és a kémiát. Kurvára utálok VPN-ekkel, torral, kriptográfiával, PGP-kulcsokkal bla-bla-bla-bla-bla-bla foglalkozni.............de MEG KELL TEGYENI
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Megnézted már a helyi monerót?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Igen. De vajon elég biztonságos?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Messze nem vagyok szakértő, úgyhogy ezt egy nagy szemernyi sóval fogadd el, de azt hiszem, az XMR vonzereje a biztonság (és a piszkosul olcsó tranzakciós díjak, ma komolyan 2 fillért fizettem, hogy küldjek néhányat). Sok eladó kezdte el kínálni, és inkább azt, mint a Bitcoin. Sajnálom, hogy nem tudom megadni a konkrétumokat, hogy miért jobb.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Sajnos a localmonero bezárta kapuit, és bezárt, mióta postáztam a.

Egy alternatíva az, hogy te egy csere az Ön által választott, de egy érme alacsony tranzakciós díjakkal (litecoin jó), majd küldje el a torta pénztárca, és nem a csere ott. A nagyon egyszerű pénztárca & csere platform
 
Top