Konvertálni bmk glicidiát 20320-59-6 olajra kell segítség srácok lépésről lépésre, ha lehetséges, kérem.

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Szükségem van segítségre és lépésről lépésre történő utasításokra a bmk glicidiátpor 20320-59-6 olajra történő átalakításához bármilyen információ értékelhető köszönetért.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Köszönöm Patton a válaszért minden információt, hogyan lehet átalakítani a por alakú olajra nagyra értékelnénk 👍
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Hello csak túl frissíteni a cas szám a bmk por rossz volt a helyes cas 5449-12-7 bmk por bármilyen információ vagy utasításokat az olajra való átalakításhoz nagyra értékelve
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Bmk 5445-12-7 1kg
H2O 0,5 L
Foszforsav 85% 1,2 L


1.
Oldjuk fel a port kevergetve a forró H2O 0,5L-ben.

2.
Adjunk hozzá 1,2 l foszforsavat, és 3-4 órán át refluxoljuk 120 c-on.

A reflux után hagyjuk állni 1 órát, hogy lehűljön, majd gyűjtsük össze a túlréteget.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
5449-12-7*
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Köszönjük sweswe
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Köszönöm, meg fogom nézni
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Sziasztok, srácok, csak hogy adjak egy frissítést, miután az összes tanácsodat megfogadtam, most sikerült egy nagyon sötét bmk olajat előállítanom, amit p2p-ről pn2p-re kell konvertálnom, hogy Anfetamin-szulfátot készíthessek.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ne higgye el mindenkinek, mert tényleg őrület, hogy mennyi téves információ van erre a cas 5445-12-7-re vonatkozóan.

képeket kell készítenie, amit csinál.

az info a másik témában sokkal jobb .

Én is ott várok egy angyalt .
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Köszönöm minden tanácsot szívesen fogadok csak vár néhány berendezés, amit rendeltem és vegyszerek átalakítani, akkor fogom csinálni leuchart reakció és desztilláció
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Azt hiszem, az Ön helyzetében az is hasznos lenne, ha privát csevegést nyitna.

Tulajdonképpen a szakértők itt a fórumon privát tanácsadást nyújtanak privát csevegésekben.

Ez nagy segítség volt számomra a labor megtervezésében, amit fel fogok állítani, és a szintézisen belül is, amelyet hamarosan elkezdek.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
THanks bro Azt hiszem, hogy lehetne defo lenne az út előre csinálok egy Lil videót nekem, hogy néhány szulfát, amikor befejeztem szeretném feltenni, ha lehetséges, mit gondolsz?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
THanks bro Azt hiszem, hogy lehetne defo lenne az út előre csinálok egy Lil videót nekem, hogy néhány szulfát, amikor befejeztem szeretném feltenni, ha lehetséges, mit gondolsz?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Nagyon szívesen!

Igen ember én is szívesen látnám :) Nagyon örülnék, ha a csoportunkban is kiposztolnád!

Biztos vagyok benne, hogy frissíteni fogom a csoportot képekkel és videókkal, amennyire csak tudom, 2-3 hét múlva, amikor készen állok a kalandom megkezdésére
 
Top