Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Helló, láttam ezt a szintézist az interneten, sok információ hiányzik, de a szukcinaldehid és az aceton-dikarbonsav nem tűnik nehezen beszerezhetőnek.

Hiányzik az információ, de tényleg kifizetődő lehet kokain nélkül szintetizálni a kokaint?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Figyelembe véve a kokain árát, úgy tűnik nekem, hogy ez életképes lehet.
Amit nem tudok, az az, hogy hogyan lehetne észterizálni egy savcsoportot a
Aceton-dikarbonsavat anélkül, hogy a másik savcsoport is észterizálódna.

Remélem tudok valakinek segíteni a fórumon lévő összes szakember segítségével
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Erről az évek során ad anuseum beszéltek, és az általános egyetértés az, hogy egy személy potenciálisan profitálhat, de nem túlzottan. Az igazság az, hogy valószínűleg nem tudna profitálni. A piac alján van. A kokain ma olcsóbb és tisztább, mint 1985-ben volt. Sokkal. Aztán ha kiszámoljuk a kamatlábat, akkor láthatjuk, hogy a kokain nem az ókor drága, előkelő drogja. A kokain középosztálybeli. A minap végeztem néhány számítást. Azt mondtam: "Amikor fiatal voltam, alig voltam elég idős ahhoz, hogy igyak, a kokain 100 dollár/g volt ott, ahol én voltam. 1999-et írunk. Gyorsan előre 2024-be. Múlt hónapban 700 dollárért vettem egy uncia kokaint. 25 dollár/gramm. Ez olcsó. Tegyük fel, hogy kétszer annyit fizettem, és egy gramm 50 dollár volt. Ez az 1999-es ár fele. Most vegyük figyelembe az inflációt, és kérdezzük meg a Google-t, hogy mennyit ér egy 1999-es dollár 2024-ben. $1.75. Tehát az 1999-es 100 dolláros gramm 2024-ben 175 dollár. A tényleges ár 50 dollár.
Kevesebb, mint 1/3-a az 1999-es árnak.
De én megdupláztam az árat, szóval igazából ez
kevesebb, mint 1/6-a az 1999-es árnak.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
A kokain gyakorlatilag soha nem tiszta ott, ahol én vagyok, ha veszel egy kg kokaint, azt látod, hogy Dél-Amerikából érkezik vágva, és 70/80%-ban érkezik, 28 000-30 000 euróba kerül. Nem tudom, hogy lehet ez, ha figyelembe vesszük, hogy 1 kg borostyánkősav 100 €. €/kg és a citromsav kb. 10 €/kg, szerintem elég nagy a haszonkulcs. Én nem fogom tudni megcsinálni, de szerintem valaki, aki ért hozzá, sok pénzt kereshet.

Jó lenne, ha valaki elmagyarázná a teljes szintézist annak, akinek szüksége van rá, és szerintem erre csak a fórumon lévő szakemberek képesek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Legalább 1/2 tucatnyi különböző szintetizátor van a kokainhoz. Vannak feniltropánok, és a kokain egyéb analógjai, amelyek sokkal könnyebbek, aztán vannak olyan dolgok, mint a WIN és WF sorozat, helyettesített kokain analógok, amelyeket a kokainból készítettek, mint a troparil, némelyik akár 60x olyan erős. Ezek miatt a szintetizált kokain nem olyan népszerű, mint gondolnánk. Ugyanazért a pénzért valami sokkal erősebbet lehetne készíteni.
Elárulok egy titkot. A TITOK Neve 2-Cmt. 2-karbometoxitropinon. A kínaiak 10 dollár/g-ért adják el neked.

És utolsó támpontként azt mondom neked, kérlek, használd a keresőt.
 
Top