Carolina Chemical és PN2P - Túl jó, hogy igaz legyen

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm!

Kezdő vagyok, és az első laboromat állítom össze (csak személyes használatra). A speed készítését keresem, mivel egyszerűbbnek tűnik, mint a meth. az összetevőket elnézve a PN2P tűnik a legvitatottabb reagensnek. Tudom, hogy legális megvásárolni és birtokolni az anyagot, azonban úgy képzelem, hogy az én szemöldökömet felemeli, ha megveszem. Látom, hogy a Carolina Chemical gyártja és árulja a cuccot, azonban túl jónak tűnik ahhoz, hogy igaz legyen. Van valakinek tapasztalata, hogy tőlük vásárolt? Azt hiszem, a legbiztonságosabb módja a vásárlásnak az, ha valaki más megveszi nekem, és az ő címére küldöm. Milyen más módjai vannak a PN2P beszerzésének? Láttam itt a videót arról, hogyan kell elkészíteni, azonban a hozzávalókat valamiért nehezebb beszerezni, mint a PN2P-t magát.

Itt van a Carolina Chemicals weboldalának oldala a PN2P-hez:

Bármilyen hozzájárulást értékelünk.

Köszönöm,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Melyik országban él, ahol a P2NP tilos ?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Az Egyesült Államokban vagyok, így legális a vásárlás és a birtoklás, azonban nem tudom megmondani, hogy a törvényvégrehajtás mennyire szorosan ellenőrzi. Valószínűleg itt fogok vásárolni a piacról, csak egy megbízható amerikai eladót kell találnom. Tetszik az ötlet, hogy a P2NP-t a Carolina Chemical-tól vásároljam, mivel ez egy legális vállalkozás, amely professzionálisan készíti a szuffot, így könnyű megbízni a tisztaságban. A többi raegens, mint például a kénsav és a jégecetsav, a clearneten keresztül vásárolhatom meg. A fő aggodalmam az, hogy a darknet-en átverik.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Biztos vagy benne, hogy itt legális? Biztos vagyok benne, hogy rajta van a listán. Lehet, hogy még egyszer meg kell néznem.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Drága asf vásárlás Lengyelországból 200$-250$ kiló viszonteladásból, 100-150$ kiló nitro, benz, ecetsav és butilamin, ha maga készíti.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
AZ IKR? Láttam már eladó 100g 50 majd felszökött 125-re. Szegény hobby oldal, ahol szemetet árulnak a barátok gf csinált, találgatás bESTY néven. Azt hittem, egy nagyszerű üzlet, eltűnt 🔨 sont vissza, mint a Sri Lanka-i koka növények EBay. Olyan volt, mintha ki vásárolna NaBH4 euró dollár 2000 2800 kg. Amerika bankjegyek, nem Antillák guldenek felejtsd el váltani euróra/USA dollárra, személyes információ, mint egy cowboy szénbányász csak ott dolgozott.
Lásd Hg(II) Cl mások de azt mondja csak egyszer. Nincs másodperc!
Mert nem a piacon akkor, mert általában mint a pénz. Vegye meg az egészet! Mint tudják, lehet, hogy kénytelen lesz néhány év múlva mozogni! Legitim emberek tudják, hogy nem használja, mint sárga pigment vagy borohidrid, mint papírfehérítő.
Általában nem akarnak kezdők vagy a figyelmet, így nulla info, nevezett nem utcanév, p2p megfelelő név. n2prop felsorolt talán Google válasz, ha egy Wikipedia bejegyzés. Béta-metil-metiláció β-nitropropén, cisz-ortho blablabla görög betűszám.
transz-béta-metil-béta-nitropropilén
(2-Nitro-1-propenil)benzol, IUPAC alternatív CAS#, nő Kínában azt mondta, nem lehet eladni NaBH4, mert ki, mint a többi ember, nem egyáltalán nem tilos. Felsorolt felhasználások biztos, azt mondta, tudom, mire használják, más okból MIÉRT!
Kapnék egy nagy reaktor 550 legális, legális nem tervezett is más, 6000 nem tervezett eufórikus lábak kevesebb visszaélés. Mint amikor a bolt nyitott elad egy dolog hangtompító, auto seer eszköz, egyértelműen nem illegális dolog, mint obviou cél, de szerepel, mint valami termék hangzik új. GPS légcímke. Ha nem tudta nulla nyugati rendőrség tud semmit STEM, hogy helyes lenne metamfetamin valószínűbb, kivéve, ha glut kiderült. Mint a rakományok emberek használja ezt az útvonalat, mondjuk kap ez szállított. A biztonság kedvéért később felbukkan. Rendelsz ilyet? Kérdezd meg, hogy miért, ha bejön, jobb, ha nincs más, mint ami a párod, jegyzeteket.
Hol lehet kapni BMK PMK etilglicidát 1-25 kg, naloxon, helyettesített difenilek, levo. Nem tudom név szám fotó. Meglepett stimulánsok készülnek, amikor a superlabs 2-3x ár Carolina nyers. 600-1000 USA 80 mg Amfetamin Sulf/Phos szuper olcsónak kell lennie közel ehhez a p2np árhoz. Nincs piac az utcán, hacsak nem a finálék. Remélem tudasd velünk. Régebben sok azonosító volt. Kell készletek nem papír utazás többé ablak hamarosan lehetetlen. Nincs indiai Hindustani escrow Sino-China egyéb messze olcsó. Lengyelország kapott cuccot gyakran és ésszerű, nem lopások. Van Polska, hogy escrow hitelkártya, vagy ajánlom. Oldal. Nem tudom, hívás emberek biztosan tűnik vázlatos. Visszatérés törölni később. Ha használt kg forrás mailers 2 kg alatti nem adózik tovább vám nem zavarja ingyenes minták. Elméletileg, mint kapni tonna vegyi anyagok, törölte minden előny soha nem használt egész életében, mert kapott diagnózis. Új a tengerentúlon, India olcsó, de azt hiszem, egy call center és nem küld zsákmányt először. Úgy tűnik, legális, nekem kell használni tíz helyen, hogy szabályozatlan.
 
Top