• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine üzleti ajánlat

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Szia tagja vagyok mondjuk egy olyan embercsoportnak, akik szeretnek pénzt keresni, vagy ha a lil utcai tudása, akkor én vagyok a népek, és ha van tiszta DEXTROMethamphetamine, akkor van, amit akarok, és viszont van néhány dolog, amit akarsz, talán még szükség van viszont én már sétál a sötétségben a selyemút óta, és soha nem vettem semmit ritkán van elég szabad személyes pénz, és ha én nem akartam venni Nem akartam kockáztatni, hogy reményekre és álmokra pazaroljam, de csak arra van szükségem, hogy valaki bebizonyítsa nekem, hogy van tiszta d meth-je és jó adagja, hogy adhassak neked egy várost tele ügyfelekkel, akiknek fogalmuk sincs, mi az a sötét háló, ha van, akkor nem tudják, hogyan kell használni, vagy érthetően idegenkednek tőle, vagy nincs idejük vagy pénzük arra, hogy rájöjjenek, mi micsoda, egy csoport tagjaként alapvetően én adhatom neked... egy csoport 9f embert, akik gondoskodnak minden szarságról, és soha nem leszel érintett, vagy nem kell tudnod a nevüket, még a nevüket sem kell tudnod, csak egy emberrel kell foglalkoznod, aki nem mindig ugyanaz a személy, szarságok történnek, nem a te problémád, de a céljaik és az ötleteik mindig ugyanazok, csak elég szarra van szükségem, amit a sötét netről szereztem, hogy bemutassam nekik egy hasonló javaslatot, és soha többé nem lesz szükséged másra. az ügyfél soha nem fogy ki a címek bárki megy gazember lenne valaki, hogy válaszoljon, és sehol elrejtőzni, ha ők nem hallatlan bit ez soha nem érint téged bárkit érdekel kérlek dm nekem csináltam ezt egy időben, de az emberek bullshit és ez túl sok időt vett csak DM ez egy nagyon nagyon kis befektetés idk egy gramm vagy 2, ha kell valami, ami lehet a nyugdíj terv csak mondom, hogy
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ha még mindig itt vagy, és valódi vagy, akkor keress meg!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ez az egyik kedvenc gyógyszerem
 
Top