Question A kábítószer szilárd mintájának pontos hígításának legjobb módja

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Nemrégiben szintetizáltam egy kis amfetamint, és munkába állok vele. A szükséges adagok (~ 25 mg) azonban elég kicsik, és szükségessé teszik, hogy minden reggel elővegyem a pontosabb mérlegemet, hogy ezt mérlegeljem. És a barátomnak, akinek adtam néhányat, ugyanezek a problémák vannak. Ez csak egy kicsit nehézkes, és próbálok találni egy olyan módot, hogy csak tablettákat vagy kapszulákat készítsek, ha lehetséges.

Valami hasonlót akarok csinálni, mint ahogy a gyógyszergyárak kezelik ezt - egy csomó töltőanyagot adnak hozzá, hogy a tabletták könnyebben kezelhetőek legyenek. De ahol ők dollármilliókat költhetnek, hogy teljesen biztosak legyenek abban, hogy minden egyes tabletta 25 mg terméket tartalmaz, nekem meg kellene találnom a módját, hogy ezt sokkal olcsóbb fizetésből tegyem.

Arra gondoltam, hogy találok egy alkoholban oldódó töltőanyagot, majd a töltőanyagot és az amfetamint is feloldom alkoholban, és vákuum alatt szárazra párologtatom. Most már van egy porom, amelyről tudom, hogy 250 mg porra kb. 25 mg amfetamin jut.

Tudom, hogy néhányan azt mondanák, hogy "csak tegyünk egy kis töltőanyagot (laktóz, dextróz stb.) és egy kis amfetamint egy golyós malomba, kapcsoljuk be, és máris megvan a keverék". De nem vagyok benne biztos, hogy ez tényleg a legjobb módja. Nem tudom garantálni, hogy az amfetamin és a töltőanyag molekulák mérete azonos, így nem tudom garantálni, hogy a keverék minden egyes adagja ugyanannyi amfetamint tartalmazzon.

Van itt valakinek egy jó megoldása? Nagyon szeretném a folyékony együttoldhatósági megközelítést. Tud valaki egy jó töltőanyagot, amely körülbelül ugyanabban a tartományban oldódik alkoholban, mint az amfetamin? Ez óriási segítség lenne.

Köszönöm.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Azt hiszem, teljesen kihagytad a koncepciót, amivel foglalkoztam, lol..

Azt kérdeztem - mi a legmegbízhatóbb módja egy por alakú anyag hígításának. Megbízható, ami azt jelenti, hogy ha a frissen hígított port 100 egyenletes súlyú kupacra osztanánk, akkor a 100 kupac mindegyikében gyakorlatilag pontosan ugyanannyi töltőanyag és termék lenne.

Úgy gondolom, hogy egyszerűen csak turmixgépben vagy golyósmalomban történő keverés nem elegendő. Valami olyan, mint a folyékony beépítés ideálisnak hangzik, de nem találok sok olyan töltőanyagot, amely hasonló tartományban oldódik alkoholokban, mint az amfetamin (a vegyi anyag, amelyet hígítani szeretnék, hogy könnyebb legyen vele dolgozni).

Remélhetőleg ezúttal egy kicsit jobban lebontottam...
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
A legegyszerűbb megoldás imo az lenne, ha 1g amfetamin-szulfátot egy mérőpohárba tennénk, elkezdenénk feloldani desztillált vízben, és 20ml térfogatúvá töltenénk, hogy 50mg/ml oldatot kapjunk. Most csak szerezzünk egy 0,5 ml-es fecskendőt, és kezdjük el a teljes mennyiséget egyszer-egyszer befecskendezni a 40 gumimackó mindegyikébe. Ha szükséges, akkor a szúrási lyukat melegített tűvel forraszthatja. Imo elég gyanútlan, pontos és ízletes megoldásnak tűnik, ha figyelembe vesszük az erőfeszítést. (Túl sokáig ne tárolja őket).
 
Top