Question A legjobb szintetikus kannabinoid a thc utánzására?

chemfox99

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Im keres egy szintetikus kannabinoidot, amelyet a cbd növény javítására használhatok, hogy a thc-hez hasonlóan találjon. A JWH-018 a legjobb lehetőségem? Mit gondolsz az adb-butinacáról?
Köszönöm a segítséget.
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Az adb-butinaca túl erős és túl könnyen túladagolható, ami valójában a szintetikus kannabinoidok 99%-ának problémája.

THJ-018
APICA
APINACA
UR-144 (?)
AB-001

Az én kedvencem a BB-22 volt, mert hasonló hatástartamú volt, mint a THC, azonban már régen eltűnt. Emellett könnyebb volt túladagolni és sokkal erősebb volt, mint a listán szereplő 5 szer.

Hogy őszinte legyek - a THC-t nem lehet megismételni a könnyen előállítható kannabinoidokkal. Mindig probléma van akár a high időtartamával, akár azzal, hogy az anyag túl kiszámíthatatlan az újradózással, vagy akár magával az adagolással.

Nézze meg a következőket is:

NNE1
CUMYL-PICA
CUMYL-PINACA

szintén n-metil-ciklohexán-származékok.
 
Last edited:

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Tapasztalatom szerint csak fújd fel és hagyd megszáradni ----> 15-20 perc rúgás.
Fújd be, csomagold be sütőpapírba, majd tekerj rá stretch fóliát, 48 óra a hűtőben, majd 24 óra szobahőmérsékleten, csomagold ki, hagyd kicsit szellőzni a friss levegőn ----> 1-2 óra rúgás...
de nem tudom, hogy ez minden anyagnál beválik-e.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Valamiféle másik oldala ennek, de mi a közös szintetikus kannabinoidok időtartama? Mint például a csúcsértéktől a lecsengésig? Én mindig egy kicsit ki vagyok kapcsolva a kannabisztól úgy 3 órán keresztül, szóval kevesebb lenne jó.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
A normál adag 15 perctől lecsökken
 

luc

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Az APINACA (AKB-48), egy adamantilindazol-karboxamid az egyetlen lehetséges termék, amely önmagát készíti.

A szintetikus kannabinoidok erőssége létezhet, és gyakran függ a kémiai szerkezetüktől és a szervezetre gyakorolt hatásuktól. Az egyik legismertebb és szintetikus kannabinoid az "MDMB-CHMICA".

Más, gyakran említett erős szintetikus kannabinoidok a "JWH-018", az "AB-FUBINACA" és a "THJ-2201". Ezek a vegyületek rendkívül erősek lehetnek, hatásuk jelentősen eltér a természetes kannabisztól.
 
Top