Question A legjobb webhely a kannabisz vásárlásához a sötét weben?

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Cannabist szeretnék vásárolni a sötét weben, de nem vagyok túl tapasztalt az online áruvásárlásban. Melyik a legjobb oldal, ahonnan rendelhetek anélkül, hogy átverjenek. Továbbá hogyan kell kiszállítani, a füvet a személyes címemre kell szállítani?! Kérem segítsen nekem, és adjon néhány tippet, mivel már elvesztettem némi pénzt az átverésen.

Köszönöm! DavidG1
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Rendeljen a piacon, és használja a letéti szolgáltatásunkat az ügyletek védelmére.
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Igen! Köszönjük! De ezen a piacon csak néhány kereskedő van a kannabisz számára. Felvettem a kapcsolatot néhányukkal, de eddig nem kaptam választ. Azt is láttam, hogy néhány kereskedőnek a Telegramja is szerepel a kapcsolattartási mezőben. Biztonságos a kapcsolat az eladókkal cia Telegram? És van egy kérdésem a szállítással kapcsolatban is: Tényleg meg kell adnom a nevemet és a címemet a kereskedőnek, vagy adjak meg egy hamis nevet? Köszönöm!

Tudsz olyan eladót, amelyik jó minőségű és gyorsan szállít?
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Igen! Köszönjük! De ezen a piacon csak néhány kereskedő van a kannabisz számára. Felvettem a kapcsolatot néhányukkal, de eddig nem kaptam választ. Azt is láttam, hogy néhány kereskedőnek a Telegramja is szerepel a kapcsolattartási mezőben. Biztonságos a kapcsolat az eladókkal cia Telegram? És van egy kérdésem a szállítással kapcsolatban is: Tényleg meg kell adnom a nevemet és a címemet a kereskedőnek, vagy adjak meg egy hamis nevet? Köszönöm!

Tudsz olyan eladót, amelyik jó minőségű és gyorsan szállít?
 

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
a kerberoson keresztül találja meg... a kerberoson keresztül ismerkedem meg a BB-vel
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5

Nemesis

Akárki rendelkezik vásárlási tapasztalattal a platformon
 

mahmood

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ha tőlem akarsz vásárolni, akkor a letéti letét fedezi a költségeket
 
Top