• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine Jól hangzik az a-olajból készült amfetaminok receptje?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Szia!

Mutattak nekem egy "alternatívát" a bázisom savanyítására metanol és aceton nélkül.
A nekem mutatott recept a következő volt:

- 2000 mL A-olaj (ph12)
- 3,060 mL metanol
- 440 g kénsav

Először minden terméket a fagyasztóba tettem.

Miután lehűlt, az A-olajat és a metanolt összekevertük.

Ezután fokozatosan hozzáadtuk a kénsavat.

Ez 7,7/7,8 ph értékű oldatot eredményezett.

Az elegyet ezután több részre osztva a fagyasztóba helyeztük.

A keverés befejezése és az utolsó adag fagyasztóba helyezése között 2-3 perc telt el, és a ph 8,1 körüli értékre emelkedett.

A hozam az alapanyag mennyiségével 1:2, tehát nagyjából a 2 L A-olajból 4 kg paszta jött ki.

Ettől függetlenül nem volt párologtatási szakasz.


Mit gondoltok?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^

nincs avopration mert a fagyasztóba teszik, hogy paszta formában maradjon és ne fogyjon feltételezem.....
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Szia, elnézést a késői válaszért....
Egyetértek veled a metanollal kapcsolatban, valószínűleg a jobb hozam érdekében volt. Ami a kénsavat illeti, még egy kevés hiányzott a ph csökkentéséhez! Volt már nálad kénsavas kanna? Egyáltalán nem olyan súlyú, mint a víz, sokkal nagyobb a sűrűsége.
 

iliketrain

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nem hiszem, hogy tényleg van recept, vagy IPA-t használok, és beállítom a ph-t, amíg semleges nem lesz Nem hiszem, hogy ennyi oldószerre van szükséged.
 
Top