Question a-PVP ár

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hé, én fogom szintetizálni az első alkalommal a-PVP-t és elkezdem itt árulni, mi az ára 1g-nak?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Adnék 100 dollárt, hogy kipróbáld, de 50 dollár valószínűleg kiskereskedelmi ár. Ez csak az én elbizakodott amerikai véleményem. Itt úgy ismerik, mint a zombi arcfaló drogot.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Rendben, adnék u ingyenes mintát, de im szállítás Németországból, idk ha leszállna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Megfelelő lopakodással le lehetne szállítani, Németország nem tartozik a problémás országaink közé, de a szállítás őrületes ( nekem a legkisebb csomagért 20 dollárnál kezdődik, hogy küldjek valamit. Nagyra értékelem az ajánlatot, megmutathatom a pénztárcámat, és hogy fizetek a mintákért, amelyeket ingyen kínálnak nekem, mert támogatom az eladóinkat, és az ingyenes minta nem ingyenes az eladónak. Van még 2 másik ingyenes mintám Európából, amit nem folytattam. Hagyjuk a szegény gyerekeknek a mintákat. Tudtad, hogy én magam is adok ingyenes mintákat! Jelenlegmits mondd meg, hogy mit szeretnél, és én megtalálom. A HEISENBURG valójában állja a számlát és osztogatja a mintákat, én csak az ügynök vagyok az USA-ban. Ha csak rávehetnénk Judy Lui Who( nem valódi név), hogy hozza el azt a raklapnyi velarafenont a raktárukba az állami oldalon, megvenném az egészet. A velárián (a növény) itt invazív faj, szóval ott kezdhetném, és 15 perc múlva már a felhajtó utamat kavicsozhatnám.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Köszönöm ur ajánlatát, én igazán értékelem, fogok üzenetet u privát és elmondani u az én előrehaladás. :)
 
Top