Looking for a vendor 4-MMC mefedron, triptamin és Disso gyártója

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
4-MMC vagy mefedron gyártót keresek. Olyanokat is keresek, akik képesek 5-Meo-mipt HCL, 5-Mapb HCL, DCK és 5-Meo-pce (vagy p*****) gyártására vagy szállítására. Figyelmen kívül hagyom azokat a viszonteladókat, akik az árakat és azokat, akik tapasztalatlanok. Nagy tételben vásárolok, de kisebb mennyiségekkel kezdem, amelyeket a szállítóval való komfortérzetemnek megfelelően növelek. Ezek nem képezik tárgyalás tárgyát.

Saját weboldal és/vagy DN piaci jelenlét előny, de nem szükséges, ha van valaki, aki kezeskedik Önért.

A tranzakciót letéti letétbe kell helyezni.

Tervezem, hogy a jövőben saját 4-MMC-t készítek. De ha a kínálat kiváló és a szállító professzionális, megfontolom, hogy ne magam készítsem el, és továbbra is vásároljak. Hozzászoktam a nagy tisztaságú és professzionálisan előállított termékekhez, így tudom, hogy milyen a megfelelő termék, és nagyon válogatós leszek.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Szia!
lesz egy problémád én is régóta keresek 4mmc-t ezért is nyitottam itt egy fiókot. ahol én élek a 4mmc nagyon rossz minőségű de nagyon olcsó..... Ha valakinek van 4mmc jó minőségű én is megveszem!!!! Kína vagy India már nem gyártja ezeket a gyógyszereket ami nagy kár ;(
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Tudok biztosítani néhány 4-mmc mintát az Ön számára a teszteléshez, a legtöbb 99,9%-os tisztaságú
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666

Engedélyezve. Elárulom, néhány órán belül bevezetünk egy olyan funkciót, amely lehetővé teszi, hogy mindenki biztonságosan vásárolhasson és eladhasson a fórumon, anélkül, hogy csalástól kellene tartania.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm önöket, mi vagyunk a MephedroneRus... A mefedron gyártására és szállítására szakosodtunk, segíthetünk :)
 

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
srácok, segítségre lenne szükségem, mivel oroszok vagytok, jó, hogy oroszul beszéltek. írjatok lis, nem találok normális receptet.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
ha mefedront akarsz aron stevens az embered, a telegramban ő @asbbgate
ő kapja a legjobb árat és a legjobb minőséget.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
ketamint is vásárolhat. Nem tudom, hogy lesz-e triptamin, de biztosan be tudja szerezni.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Hello! Ahogy @sadow már mondta, tudunk 4MMC-t szállítani😉

Nézze meg a BB piacon lévő hirdetéseinket, és csatlakozzon a csoportunkhoz!

[GROUP=73][/GROUP]
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
61
Reaction score
37
Points
18
4-MMC szállítót keresünk kis mennyiség és ömlesztett szállításra, ideális esetben nem forró uniós országokból.
Nincs tanács a DNM-ek eladóiról, kivéve egy (az egyetlen nem az Egyesült Királyságban vagy PL-ben, az egyetlen olyan országban, ahol a 4-mmc gyártása hatalmas, de nem szállítanak az országukon kívülre a nagy kockázatok miatt, amelyek a külföldre történő szállítással járnak), az összes többi csak olcsó, véletlenszerű katinonokat szállít, amelyeket Kínából vagy az EU raktáraiból vásároltak.

Nézd meg magad a különböző nyilvános hivatalos laboratóriumi vizsgálatok eredményeit, és nézd meg, hogy a tesztelt "4-mmc" közül mennyi nem is 3-mmc, hanem 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC, stb. stb. stb.

Nem érdekel a véletlenszerű spam sem a 20+ terméket / viszonteladóktól származó eladókból, akik csak 20+ terméket szállítanak - gyakran még akkor is, ha jó szándékkal és legitimitással rendelkeznek, nem tudnak minden egyes vegyület minden egyes tételét tesztelni / kipróbálni, bíznak a nagykereskedőjükben, és a katinonok csalása a legnagyobb trend. Tehát értelmetlen, mivel a 4-mmc szintézis olcsó és egyszerű, a prekurzorok megtalálása nem nagy kérdés az EU-ban sem.

Közvetlen vegyész / gyártók szakosodott néhány vegyi anyagok, de az ilyen kevés készült profi módon, egy nagy lopakodó és voched vásárlók jó rep. itt vagy más megbízható közösségek.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
61
Reaction score
37
Points
18
??? Szép vicc, 4-MMC (4-metilmetkatinon) megtalálása porcelánból...
A kínai RC-értékesítők még a megmaradt készletet is elégetik, amint egy vegyületet betiltanak - nemcsak azt kockáztatják, hogy bezárják az üzletüket, hanem azt is, hogy (szó szerint) elveszítik a fejüket.
Biztos, hogy vannak egyébként földalatti eladók (többnyire a szervezett bűnözéssel vagy a mexikói kartellel együttműködve), de nem biztos, hogy a 4-mmc szintetizálására...
 
Top