1,4-butándiol (BDO) - Hogyan alakítható át GHB-vé?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Van tiszta 1,4-butándiolom (BDO) 20,1c-on fagyasztva van, így tudom, hogy tiszta anyag.

Amikor felolvasztom a BDO-t és veszek 1ml vagy 2ml-t, nincs hatása! Azt hittem, hogy GHB-vá változik a szervezetben, amikor megemésztődik...de egyáltalán nincs hatása....

Hozzá kell adnom vagy tennem kell valamit a BDO-hoz, hogy a testben GHB-vá alakuljon, és ugyanolyan hatással legyen, mint a GHB vagy a GBL.....

Mit hagyok ki, kérem segítsen??
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Mennyi a súlya? Néhány embernek egyszerűen többre van szüksége, én személy szerint 1,8 ml-t veszek, és ez az édes pont számomra. A szervezeted átalakítja a BDO-t GBL-é, és tudod, hogy a keresősáv segítségével keresheted a BDO-t GBL szintézisre.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
A BDO elpusztítja az idegrendszerét, ha közvetlenül bdo-ként használja. Elég gyorsan meg is fogja tenni. Át kell alakítania GBL-re, majd ghb-re. Ha a GBL-re használod, ez sokkal gyengébb, mint. Például ha a GBL használata 1ml adag, a bdo közelebb lenne a 2,5 ml-hez.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Hogyan pusztítja a BDO az idegrendszert közvetlen használat esetén?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
A BDO-t a lenyelést követően a máj alkohol-dehidrogenáz enzimje gyorsan GHB-vá alakítja át. A GHB az agy GABA_B receptoraira hat, amelyek gátló receptorok, és a neuronális aktivitás elnyomását eredményezik.

A GHB magas szintjének ismételt expozíciója neuronális károsodáshoz vezethet a neuronális aktivitás tartós elnyomása és a GHB-szint csökkenésekor és a rendszer újbóli felépülésekor fellépő potenciális excitotoxicitás miatt. Emellett a GABA_B receptorok túlstimulációja és a neurotranszmitterek felszabadulásának megfelelő gátlása az agy érzékeny területein sejthalálhoz vezethet.

A BDO mély központi idegrendszeri depressziót okozhat, ami olyan tünetekhez vezethet, mint az álmosság, szédülés, zavartság, és nagyobb dózisok esetén légzésdepresszió, eszméletvesztés, sőt kómába esés. Ez a neurotranszmisszió gátlásának köszönhető az ébredésért és a vegetatív funkciókért felelős kritikus agyi régiókban.

A BDO krónikus használata tartós memória- és kognitív deficithez vezethet. Ennek oka, hogy a GHB hatással van a hippokampuszra, a memóriaképzés és a kognitív feldolgozás szempontjából kulcsfontosságú agyi régióra.

Ha rövid időn belül
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Már körülbelül 3 éve kizárólag a BDO-t használom, napi rendszerességgel. Az elvonás nem jelentéktelen, de a GHB-hez képest sokkal könnyebben túlléphetőnek találtam. A májenzimek által gyorsan GHB-vá metabolizálódik - és itt van a legnagyobb figyelmeztetés a PONTOS DOSÍTÁS mellett. NE IHASS ALKOHOLT a BDO szedése előtt, vagy egy jó ideig azután, hogy bevetted. A hatásmód a máj enzimek segítségével dehidrogenázza a vegyületet - ha a szervezeted már elég májenzimet használ, akkor ez a GHB-vá való átalakulás nem történik meg, és épp most vittél be egy mérget, amit nem fog tudni metabolizálni - számíts rá, hogy rosszul leszel és rosszul leszel. Elkezd fagyni 68 fok alatt, és tartja ezt a hideget, mint egy hideg csomag. Nem szuper kellemes ízű, és az alapadag valakinek tolerancia nélkül körülbelül 2,5ml. Ne adagolj újra 2 óra alatt, és használd az utolsó adag felét. Az eszméletlen és a jó érzés közötti határvonal olyan kicsi, mint .5-1ml, ami fölötte van annak, amit be akarsz venni. Az évek óta tartó használatból származó elég szilárd toleranciával, ha egy adagban 3,5 ml fölé megyek, rendkívül valószínű, hogy bolondot csinálok, és a barátnőm nem tud 2,5 ml-t bevenni anélkül, hogy rendszeresen kiesne.

Vannak olyan módszerek, amelyek 200-240 fokon hibrid fémkatalizátorokat használnak 97-99-es átalakítási arányokkal GBL-re. Nézz utána a szabadalmaknak.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait. Van egy szakmai érdeklődésem - tapasztaltál-e elvonási szindrómát ilyen hosszú használat után? Ha igen, milyen gyorsan jelentkezett és hogyan jelentkezik? Ha úgy kényelmesebb, válaszolhatsz privát üzenetben.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Kipróbáltam az 1,4 bdo-t, még olyan dózisokban is, amelyeknek meg kellene ölniük, de semmit sem tapasztaltam, teljesen józanul. Talán az SSRI-k használatának volt valami köze hozzá.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Valószínű, hogy a neurokémia sajátosságokkal rendelkezik. Ehhez jön még a pszichoaktív szerek bevitele, amelyek megváltoztatják az amúgy is megváltozott rendszert. Olyan helyzetet kapunk, amelyben az átlagos dózisok nem lesznek relevánsak.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nekem közel sincs olyan tudásom, mint a legtöbb ilyen srácnak, és nem tudom, miért, de a GBL, amit a bdo-t ghb előtt ghb-vé alakítasz, lényegében megsemmisül az adott felhasználásra még egy magányos csepp vízzel is. példaként vegyünk egy jiggert, és tegyünk bele egy lövés gbl-t, tegyünk bele néhány csepp vizet, és úgy tűnik, mintha valami élne a jiggerben szinte, de néhány másodpercig megőrül, aztán lesz, amit lapos gbl-nek hívunk, nem tudsz vele semmit csinálni, gyűlöli a vizet.
 
Top