Miks võtavad minu distlliatsioonid igavesti aega ?

methyllordir

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
1
Ma olen lihtsalt algaja ja proovinud paljude õlide, lahustite, vee ja õli segude ning vee ja lahustite destilleerimist ja ma lihtsalt ***** lihtsat destilleerimisseadistust tavalise klaasist ja asjadega, kuid ei ole tähtis, mida ma destilleerin, see võtab lihtsalt igavesti aega
näiteks kui mul on vee/õli segu, siis destilleerib ta lihtsalt 10ml 4 tunni jooksul.

vaadates liiga palju protseduure ja seadistusi youtube ja internetis tundub, et minu seadistustes ei ole midagi viga, kuid see lihtsalt kummaliselt aeganõudev ?!?

ka vaakumpumba kasutamine teeb lihtsalt kogu koha gaasiga täis ( liiga palju jäätmeid ) , ja ka ma näen, et lihtsate destillatsioonide jaoks ei ole vaakum vajalik aga ilma selleta tundub mulle võimatu ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Rääkige meile lähemalt, mida te kasutate kuumutamiseks, mida te kuumutate, mida te kasutate klaasist jne.
Kas te kasutate millegi vanni? Kas te mähite oma kolvi ja kolonni ülaosa esimesed paar cm ?
 
View previous replies…

methyllordir

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
1
Ma kasutan labori elektrilist soojendajat/magnetilise segisti ja labori borsilikaatklaasist nõusid, vanni soojendamine lihtsalt paneb lahuse kiiremini soojenema, kuid ei näi tõesti aitavat destilleerimist ennast aidata

Ma ei ole proovinud kolbi või ülalnimetatud klaasi mähkimist
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kolvi + kolonni isoleerimine alumiiniumfooliumiga aitab vältida soojuse põgenemist ja seega destilleerimise kiirendamist, ikkagi võtab destilleerimine aega.
Te soovite veenduda, et teie aparaadi sees olev soojus on konstantsel tasemel, et destilleerimine saaks toimuda.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jeesus Kristus, kas mul on täna probleeme.

Näidake meile selget pilti kogu oma seadmestikust, ma kasutan samu seadmeid kui teie vaakumdestillatsiooniks ja mul ei ole probleemi.
 
Top