Question Kust osta tehnilist väävelhapet?

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tere koos,

viimati olen väävelhapet ostnud umbes 2 aastat tagasi, kus seda sai ilma erilubadeta peaaegu kõikjalt osta. See oli veidi enne seda, kui see klassifitseeriti Euroopas ohtlikuks aineks.
Enamik kemikaalide netimüüjaid nõuab lõppkasutusdeklaratsiooni.

Kust saab siis osta 1-5l väävelhappe koguseid <95% puhtusega?
Kas kellelgi on clearnet/darknet turg, kus pakutakse väävelhapet ja muud keemiakaupa?

Mr.Magic
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
95% puhtusastmega väävelhape ei ole tehniline kvaliteet. Mitte "enamik" turustajatest ei nõua lõppkasutaja avaldust, vaid kõik. Te lihtsalt ei saa seda osta, kui te ei osta seda ettevõttena ja ei deklareeri selle seaduslikku kasutust.

Mõned kanalisatsioonipuhastusvahendid sisaldavad madala kvaliteediga väävelhapet, mida saate ekstraheerida ja kontsentreerida soovitud kontsentratsioonini. Pange aga tähele, et kontsentreeritud väävelhappe keetmine ei ole mingi nali, sest seda tuleb teha temperatuuril üle 300 °C.

Nagu turuplatsil võite kasutada seda foorumit kaupade ostmiseks. Kui teil on seda tõesti vaja, võite saata mulle otsesõnumi ja ma võin teile midagi saata.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
ükskõik, millist väävelhapet te saate, see võib olla saastunud, kanalisatsioonipuhastid on sageli saastunud. see peaks olema selge ja veest raskem. puhtuse tagamiseks võite kasutada destillatsiooniseadet. esiteks, et eemaldada vesi, teiseks, et destilleerida hape üle ja jätta saasteained alles.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Ma kasutan konkreetset kanalisatsioonipuhastit selle 97% väävelhapet kui mitte rohkem. 1 liiter = 1,8kg on ka kuradi odav, aga mida muud oodata Ida-Euroopas.
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Tere,
te ei leia ELis ühtegi seaduslikku allikat, mis müüks üle 14,9% väävelhapet, ükskõik kust te ka ei otsiks.

Kui teil on vaja suuremat kontsentratsiooni, saate kas kasutada 14,9% kraami, mida saab kergesti osta suurtes kogustes ja paljudes erinevates kauplustes üle leti ja internetis, ning seda kontsentreerida või hankida seda kraami muude kanalite kaudu.

Väävelhappe kontsentreerimine kuni 70%-ni on imelihtne ja nõuab ainult väga lihtsaid klaasnõusid... Kõike üle 70% tuleks teha ainult mõningate ohutusabinõude, korraliku varustuse ja põhiteadmiste/kogemusega. Kontsentreeritud keev väävelhape on vastik kraam, uskuge mind selles osas.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Mul on 97% hape. Ja see ei kee haha selle armas lillat värvi ma võin oma käe sinna panna ilma probleemideta kui mul ei ole käes lõikust siis võib see põletada
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Tere,
On olemas kanalisatsioonipuhasti, mis on 97% väävelhapet. 1l maksab alla 5 euro. Seadke VPN Leetu ja googeldage "sieros rūgštis valiklis". Ei ole kindel, kus sa elad ja ei ole kindel, kas nad on
saadavad seda teile, kuid tasub vaadata. Vaatasin indregientsis ja see on kindlasti 97% väävelhape.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Ma võin uuesti saata bbgate'i kaudu escrow drenaažipuhasti, kuid kallim kui 5 eur :D
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Nad värvivad seda kraami. On lillat värvi. Ma kõhklen Ambro-soli kasutamise suhtes.
 
Top