kust saab osta kloroform 95%? Kas keegi saab mind aidata?

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
minu riigis on see keelatud ja seda on raske saada, ma tahan midagi "lihtsamat"...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere. Kui see on keelatud ja te ei saa seda osta, siis võiksite selle sünteesida. Milleks te seda vajate? Ma küsin, sest mõned sünteesid võimaldavad seda lahustit asendada.
 

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma kavatsen segada kloroformi etüüleetriga, et valmistada ravimit, mida minu piirkonnas nimetatakse "lance" või "loló" Ma ei tea selle nime teie piirkonnas, kuid see on väga populaarne...
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Te saate seda ise teha pleegitusainest ja atsetoonist väga kergesti lihtsalt mitte väga kuluefektiivselt. youtube'is ja mujal on palju videoid ja infot
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Kas te viitate kloraalhüdraadile?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
See on saadaval mõnes ametlikus keemiaettevõttes, kui teil on koorekompanii, mis saab seda ainet osta sellistest ametlikest ettevõtetest, siis on teil hea minna.

Pealegi kaaluksin ma foorumi kasutajaga Constantylious777 ühendust võtmist, võib-olla ta sai seda.
Samuti tasuks ehk vaadata mõnda järgmistest veebipoodidest clearwebis, nendega võiks ka ühendust võtta ja küsida, on võimalus, et nad on seda saanud või saavad seda korraldada:

2bromo4
Orgaaniline keemia Poola
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Erinevalt teistest kemikaalide jaemüüjatest on n203 üsna lahtine lõppkasutajate lepingutega.

Mõnikord nõuavad nad ainult käibemaksukohustuslase numbrit, mitte mingit avaldust.

Ma olen nendega ühendust võtnud, et seda veel kord kontrollida, ja käibemaksukohustuslasena registreerimise numbri esitamine tellimuse raames tundub olevat piisav
 

Albert_Hofmann123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 13, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tehke lihtsalt mõned. Pange atsetooni valgendi sisse ja raputage seda põrgulikult.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ärge tehke seda. Lõpptulemusena saate kollase prügi, mida ei ole võimalik taastada
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
saadan teile sünteesi koos piltidega dm kaudu
 
Top