Question viisid efedriini saamiseks Aus

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere ma tahan kõigepealt vabandada, kui see on loll küsimus, sest ma olen uus siin bb, kuid olen lugenud palju

ma ei ole kindel, kas on olemas lihtne lahendus

aga ma mõtlesin, kuidas saaks inimene Austraalias metamfetamiini põhikemikaale rangete uimastikontrollide tõttu ( asjad nagu psuedoefedriin).

ja ma mõtlesin ka, et ma olen teadlik, et Ameerika ja ELi sisenevate pakettide hulk põhjustab tollile raskemini kemikaalidega pakettide saamist, kuid kas Austraalia on turvaline sihtkoht, isegi kui pakett ei lähe koju?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
minu oletus on sõltuvalt riigist, kust te ostate, ja sellest, kas nad sel päeval sellest riigist sõeluvad või mitte, selle 50/50 õnnemäng, väike kogus võib põhjustada kirja tolli poolt, milles öeldakse, et teie pakett on konfiskeeritud ja mitte proovida uuesti või võidakse teavitada föderaalpolitseid ja panna teid radarile.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
BMK ja metüülamiin jne. Alati tulevad läbi siiani. Tehke see väike kogus, mitte rohkem kui 4 kg ja lable nagu midagi muud. Ärge saatke seda oma maja, leida maja mööda tänavat, kus poeple töötavad kogu päeva või maja kuni üürile ja selle tühi. Ma ei ole proovinud psuedoefedriini, kui ma saaksin, siis prooviksin. Ei leia selle jaoks tõelist tarnijat.
 
Top