Vahalised ained PSE vaba aluse ekstraheerimisel (koos piltidega)

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tere jälle sõbrad. Proovisin ekstraheerida PSE vaba baasi kasutades "Universal Extraction Technique: Straight to Bee" meetodiga. Kirjutan siin üksikasjalikult koos piltidega. Lõpuks saan ma vahajas ainet. Tänud ette neile, kellel on infot antud teemal.

Alustame kõigepealt pillide sisuga.

- ibuprofeen
- pseudoefedriinvesinikkloriid
- askorbiinhape (C-vitamiin)
- kaltsiumvesinikfosfaat veevaba
- kroskarmelloosnaatrium
- Povidoon (k-30)
- Räägivad
- Mikrokristalliline tselluloos (tüüp 101)
- Ränidioksiid-siloid 244
- Hüdrogeenitud kastoorõli
- Hüdroksüpropüülmetüültselluloos E-15
- Polüvinüülalkohol
- Titaandioksiid
- Kinoliinkollane alumiiniumlakk
- letsitiin
- Ksantaankummi
- päikeseloojangukollane alumiiniumlakk

Esmalt tegin lahutuse, järgides täpselt juhiseid. Pildid pärast subtraktsiooni on järgmised.

HK8yWu96gT

8rjZeBTbHu

ZU49swJecj

Siis mõtlesin, et selle tehnika proovimisest on möödas liiga palju aega, ja proovisin seda uuesti, muutes seda veidi oma maitse järgi.

Need asjad, mida ma enda jaoks muutsin, on vähem atsetooni kasutamine, vähem maisitärklist ja petrooleetriga keetmine, enne kui lasin sellel liiga palju kuivada.

BLZ47601rT

G17Rb203WG

BfCVXPFc3z


Nüüd tahan ma liikuda oma küsimuste juurde.
1- Mis täpselt on see vahajas aine esimestel piltidel?
2- Kui see vahajas aine on õige, siis juhtisin sellele tolueen HCl gaasi, kuid ma ei näinud ühtegi kristallitükki maha kukkumas või moodustumas. Kas ma lasksin liiga vähe HCl gaasi või pidin rohkem lasksin?
3- Kui kaua võtab vaba aluse kristalliseerumine aega? Kas see kristalliseerub kohe või pean ma ootama 12 tundi jne?
4- Kas vaba aluse võib kasutada RP/I2 reaktsioonis või pean ma selle muutma HCL-soolaks?
5- Praegu on mul tabletid, mille sisu olen üles kirjutanud. Tahaksin juba ette tänada kogenud ja asjatundlikke sõpru, kui nad jagavad oma kogemusi, kuidas ma neid eemaldada saan.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Tere -
Ei ole kindel, mis on vahajas aine, eeldades pillide sideaine/blokaatorite jääke
Kui te gaasistate ja olete kindel, et on midagi, mis sadestub, siis jätkate gaasistamist, kuni gaasi evolutsioonil läbi kütuse ei teki enam sadestumist.
Ma ei tea kristalliseeruvast freebaasist.
Freebaasi saab kasutada kasepreaktsioonis (raputamise ja küpsetamise meetod - ammoniaak ja liitium). RP/I2 jaoks peab olema happesoola kujul. HCl, sulfaat, fosfaat jne.
Pillide puhastamise kohta on sellel saidil palju infot, olen lisanud natuke oma kogemustest. EP/PSE eraldamiseks pillidest ja ülejäänud gakist on tavaliselt vaja vaid mentanool- või IPA-eemaldust. Sõltuvalt EP/PSE kvantiteedist kasutaksin rohkem ja muid meetodeid, mis jätavad parema toote. Mis puutub kiire kasti või kahte sudo, siis alkoholi tõmbamine on tavaliselt piisav, et vähendada.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tere meister, kui te (te) proovisite raputamise ja keetmise meetodit ja olid edukad, kas te saate mind selles aidata? Ma ei ole seda kunagi proovinud ja tahan õppida kellegi käest, kes on seda varem edukalt teinud. (Inimesed, kes ei ole seda kunagi varem proovinud, kopeerivad ja kleebivad vormid) Seal on info reostus. Tänan teid.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Ma ei ole kindel, et midagi on sademeteks. Nii et ma ei tea palju, kui palju ma peaksin seda gaasima. Selle põhjal, mida ma olen uurinud, öeldakse, et ma peaksin seda gaasima umbes Ph4-5-ni. Kas vaba alus kristalliseerub või on see vahajas? Lisan pildi täna pärastlõunal tehtud vaba aluse kuivatatud versioonist.

6LXKN14B*****



Metanool on kemikaal, mida ma vaevalt leian, aga IPA või etanool on minu jaoks palju kättesaadavam alkohol. Sa ütlesid, et foorumis on lihtsamaid meetodeid. Vaatasin peaaegu kõik foorumi teemad läbi ja ma ei saanud täpselt aru, millest sa räägid.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jah, ma ei tea "lihtsamatest" meetoditest. Ma ütlesin, et kogu sellel saidil on palju rohkem teavet pillide puhastamise kohta. %91 IPA, mida saate destilleerida või vähemalt kuivatada epsom-sooladega, peaks toimima hästi, kuigi kui te saaksite destilleerida, ei oleks metanooli raske saada. Mis iganes alkohol on, see ei tohi sisaldada vett, muidu aktiveerid need asjad, millest sa üritad vabaneda. Ma ei tea, kas need seonduvad amiiniga või kuidas see toimib, aga kuid kuidagi ei anna lõpptulemus tavaliselt head tulemust.

HCl gaasistamisega on see, et seda ei saa üle teha. Kui see on soola sadestamine lõpetatud, siis on see lõpetatud, sest ei ole enam toodet, mida sadestada. Nii et põhimõtteliselt gaasi, kuni see lume tekitamine lõpeb.
Et olla selge, siis gaasistate vababaasilist metamfetamiini (või efedriini/pseudo) süsivesinike lahuses, ehk teisisõnu, teie metamfetamiini või efedriini baasõli on segatud teie lahustisse - naftasse, eetrisse, tolueenisse jne.
HCl-gaasi sisseviimisel sadestate baasõli happesoolaks, kui see muutub happeliseks ja küllastub. Happesool ei lahustu kütuses, seega filtreerite. Te peaksite pesema külma, kuiva atsetooniga, et veenduda, et lisandid on eemaldatud - see samm on tähtsam pigem reaktsioonijärgse metamfetamiini kui pillidest saadud efedriini puhul. See ei tee tegelikult haiget, kui te otsustate pillid puhastada, kui teete seda õigesti ja ei kaota ühtegi (või märkimisväärset) toodet. Pärast atsetooniga loputamist võite ümberkristalliseerida, et see näeks välja nagu jää, või võite lasta sellel kuivada ja kasutada seda sellisena, nagu see on.

Teie pildil arvan, et see on sadestunud efedriin/pseudo ? Freebaas ei kristalliseeru, see oli freebaas - sa gaasistasid seda ja muutsid selle HCl-soolaks. -- Eeldades, et see on see, mida sa tegid.
Kui see on nii, siis kui see kuivab, peaksite saama jätkata redutseerimist. Muidu ma ei tea. Ma ei tea, kas sa puhastasid neid õigesti, kuidas sa seda tegid, kas sa eemaldasid ibuprofeeni .. või mida?
Ma ei ole kindel, kuidas testida oma EP/PSE, et te teaksite, kas see on hea reageerida ...
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
- Mul on 99% IPA. Ja ka etanooli. Igaks juhuks, kui me dehüdratiseerime etanooli naatriumsulfaadiga ja seejärel leotame tablette metanooli asemel etanooliga, kas me saaksime sama efekti?

Meetod, millest ma selle tuletasin, on "Universal Extraction Technique: Straight to Bee" tehnika, mille leidsin erowidist.

- Järgmisel korral mõõdan gaasistamise pH-d ja kas kristallid hakkavad kohe pärast gaasistamist tekkima või hakkavad nad pärast mõnda aega gaasistamist aeglaselt välja tulema?

- Need on lõplikud pildid vabast alusest, see on veidi vahakujuline. Ja 300mg seda ainet tuli välja umbes 900mg. Kas me võime täiesti kindlalt oletada, et tegemist on vaba alusega?

KRjOtZyo46

VFybDSnEwR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ma kuivataksin ja kasutaksin IPA-d, kuid need on kõik enam-vähem vahetatavad pillide ekstraheerimiseks.
"Straight to Bee" või straight to base, viitab esimesele(?) sammule - kui te lisate oma NaOH lahuse pillidele, siis amiin(id) tulevad välja õlina (mõelge kokaiinist cracki).
Mõte on selles, et te jätate maha kõik, mida te ei saa ekstraheerida süsivesinike tõmbega (naftat, eetrit, tolueeni jne.) Siis, kui te gaasistate, jätate maha kõik, mis ei satu välja.

Gaasimise puhul ei ole pH mõõtmine üldiselt vajalik, välja arvatud juhul, kui juhised seda nõuavad. Gaasimisel ei hakka see kohe sadestuma, minut või kaks pärast näeb see välja nagu teie gaasitorust välja tuleva suitsu poognaid - lumekera. Ma olen üsna kindel, et sa ei saa seda üle teha, nii et kui sa ei näe enam sademete välja kukkumist, oled sa valmis.

Kui see on see, mis pärast gaasistamist välja tuli, siis see ei ole freebase. See on hüdrokloriidsool - freebase on õlivorm. Kui see on teie sool, siis see ei näe välja nagu pseudo HCl peaks välja nägema, see kõlab nagu oleks ilmselt palju ibuprofeeni. Lahustage kõik külmas vees ja visake see sügavkülmikusse, külma vee ekstraheerimine eraldab pseudo ja ibuprofeeni. 30 minutit sügavkülmas ja pseudo lahustub vees ja kogu ibuprofeen koguneb põhja tahkena. Nüüd saate selle välja filtreerida, loputada ja aurustada ning teile peaks jääma kristalliline pseudo HCl iseenesest.

Kogu see otse alusele viimine on potentsiaalselt kogu selle protsessi juures täiendav ja mittevajalik samm. Nende pillide puhul usun, et tulevikus võite lihtsalt ekstraheerida mõne veevaba IPA tõmbega, filtreerida ja aurustada. Teile jääb pseudo ja ibuprofeen. Järgneb IPA ekstraheerimisele lihtne külma veega ekstraheerimine kõigele, mis jääb järele pärast IPA aurustamist, nagu eespool kirjeldatud, et eraldada pseudo ja ibu. Laske sellel kuivada, koguge oma pseudo ja peaksite olema valmis...
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
- Järgmisel katsel kuivatan IPA või etanooli, mis mul on naatriumsulfaadiga. Niipalju kui ma saan aru, jätan pulbrilised tabletid veevaba IPAga paariks tunniks sinna. Siis, pärast IPA aurustamist, lisan tolueeni ja gaasitan seda. (Kas ma ***** vahepealse sammuna basifikatsiooni?)

- Ma saan täielikult aru gaasistamise ja sadestamise protsessist. Kui ekstraheerimine on õige ja vaba aluse PSE on tolueenis, ilma pH-d kontrollimata, hakkab PSE hüdrokloriidsool moodustuma ja sadestuma mõne minuti jooksul pärast gaasistamist.

- See, mida te näete nendel fotodel, on see, mida ma ekstraheerisin vaba aluse ekstraheerimisega ilma gaasistamiseta. See on vahajas, õline aine. Teie kirjelduse põhjal arvan, et see on PSE vaba alus. Pärast kõigi vabade aluste kokkukogumist lisan ma tolueeni ja seejärel gaasistan.

- Üks asi, millest ma ei saa aru, on külma veega ekstraheerimine. Kas PSE lahustub normaaltemperatuurilises vees ja mitte külmas vees? Kas mõte on see lahustumistemperatuur? Tegelikult ei ole sellel pildil olev vaba alus hüdrokloriidsool. Te ütlesite, et PSE HCL lahustub vees. Ülejäänud ibuprofeen settib tahkena põhja. Kui ma lisan sellele vabale alusele vett, siis vaba alus ei lahustu vees. Kui on ibuprofeeni, siis kuidas ma eraldan selle ekstraheerimise teel üksteisest?

- Minu peamine eesmärk on moodustada otse vesinikkloriidsoola. Kuna hüdrokloriidsool ei moodustunud mõne proovitud meetodiga, on minu eesmärk kõigepealt ekstraheerida vaba aluse vorm ja seejärel gaasistada see tolueenis, et moodustada sool.

- Pärast paari pauku veevaba IPA-d lahustub vesinikkloriidsool vees ja kui see jääb alles, jääb ibuprofeen tahkena põhja. Kui ma seda filtreerin ja aurustan vee, kas hüdrokloriidisool moodustub põhja või aurustub see koos veega. Sest peaaegu kõigis menetlustes, kus püütakse hüdrokloriidsoola eraldada, on teave ja hoiatused vee kasutamise kohta. Kui ma lisan PSE-le tolueeni, mis läheb veefaasi, siis läheb PSE-st läbi tolueen? Kui tolueen hiljem gaasistatakse või jäetakse aurustuma, olen ma edukas?

- Tänan teid veelkord kommentaaride eest, tõesti väärtuslik teave ja kogemused.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Te peaksite vähendama pH 3ni, kasutades lahustina destilleeritud vett, siis tõstsin seda Naoh lahusega p13-ni ja lisasin dmc ja eraldasin selle. dmc on jälle ph5-6, siis kuivatasin vee selles ja aurustasin selle (öeldakse, et dmc asemel on touliin tõhusam, kuid ma ei ole seda veel proovinud) proovisin seda dcm-ga ja see oli edukas
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Hiljuti prooviti uut meetodit. Pillide kast muudeti pulbriks. Ja lisati umbes kaks korda rohkem etanooli. See jäeti 12 tunniks seisma ja filtreeriti. Sees tekkis kristallilaadne struktuur, kuid kui seda klaaspulgaga kontrolliti, hakkas see etanoolis nagu pulber hajuma. Kuid kass märkas midagi. Ta nägi, et klaasanuma külgedel, kus oli lahusti, hakkasid moodustuma kristallid. Ta võttis sõrmesuuruse koguse kristalle, pani need suhu ja maitses neid. Maitse oli tõesti kibe. Mõru maitse ei lahkunud tema keelelt mõnda aega. Ma arvan, et kass arvab, et ta on seekord õigel teel. Nüüd mõtleb ta, et paneb selle suurde pyrex-konteinerisse vms ja aurustab seda aeglaselt. Ma arvan, et kui etanool jääb lahtise vedelikuna, siis see ei kristalliseeru.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Jah, ma tegin pärast seda, kui te seda mainisite, mõningaid uuringuid. Lihtne katse efedriini, pseudoefedriini jne olemasolu määramiseks, kasutades äädikhapet, vask(II)sulfaati ja naatriumhüdroksiidi. See meeldis mulle väga. Lihtne test või reaktsioon, mida kasutatakse efedriini või selle derivaatide olemasolu määramiseks väga kiiresti ja lihtsalt. Ma ei saa seda praegu proovida, sest mul ei ole vask(II)sulfaati. Aga arvatakse, et klaasi servadesse kogunenud ja muutunud kristalliline materjal on pseudoefedriin, sest kui veevaba atsetooni valada, hakkasid kristallid veelgi selgemaks muutuma. Samuti ei lahustu see atsetoonis.
 
Top