Trüptamiini süntees DMT

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Kas keegi on tuttav dmt sünteesietappidega? Kas saate aidata mul näha, kus ma eksin?
Katse 1:
1、trüptamiin lahustatakse metanoolis. 2、lisatakse formaldehüüdi lahus 2 molaarses ekvivalendis. 3、 Lisatakse naatriumtsüanoborohüdriidi metanoolilahus. 4、 segatakse ja segatakse, lisatakse aeglaselt jäääädikhapet, segatakse ja reageeritakse 60 tundi ning lõplik reaktsioonivedelik on hägune pruun, nagu on näidatud pildil.
K0XqsAIv4K


Katse 2:
Lahustada trüptamiin DMSO-s, kuumutada mikrolaineahjus, lisada 2 mooli ekvivalenti trietüülamiini, seejärel lisada 3 mooli ekvivalenti naatriumformaldehüüdi hüposulfaati, segada 10 minutit, oodata, kuni reaktsioonivedelik jahtub toatemperatuurini, lisada aeglaselt dmso naatriumtriaatsetoksüborohüdriidi lahust, reaktsioon 24 tundi ja lõpuks ei saadud dmt'd

Kas keegi teab õigeid samme ?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Krüptamiin (1,12 g, 7 mmol), naatriumtsüanoborohüdriid (0,88 g, 14 mmol) ja jäääädikhape (2 ml, 35 mmol) lahustati 110 ml metanoolis temperatuuril 0 °C ja lahus 37% formaldehüüdi (1,4 ml, 18,5 mmol) 15 ml metanoolis lisati 20 min jooksul tilkhaaval ning saadud lahus segati 20 minutit temperatuuril 0 °C ja 2,5 tundi toatemperatuuril. Metanool aurustati vähendatud rõhu all ja lisati 80 ml 25% kaaliumkarbonaadi vees ning lahus ekstraheeriti 2x125 ml EtOAc-ga, ekstrakti pesti 2x40 ml soolveega, kuivatati MgSO4 kohal ja lahusti aurustati vähendatud rõhu all, saades merevaigukollase õli, mis puhastati välkkromatograafiliselt 30 g silikageelil (kasutades gradienti EtOAc:MeOH), et saada õli, mis kristalliseeriti keevas heksaanis, et saada N,N-dimetüültrüptamiin värvitute vahajasete kristallidena, kaaluga 0,0 %.9g (69%).
Palju õnne ja olge ohutu
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Seega ebaõnnestus katse, sest ma segasin neid toatemperatuuril? Ma lõpuks ekstraheerisin selle dcm-ga ja tulemus pärast keerutamist on samuti merevaigukollane selge liim, kuid see ei lahustu keevas heksaanis ega ka keevas petrooleetris, seega ei tohiks see olla dmt, tänan teid teie meetodi eest, proovin ära
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Jah. Te peate saama kõik võimalikult külmaks, seega kõik lahustid sügavkülma, asetage reaktsioonianumad jäävanni või veel parem: atsetooni ja ry jäävanni, et see jääks mõnusalt külmaks.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Kas olete seda proovinud? Paistab, et olete vaadanud viimast, mille kohta ma postitasin, ja parandanud seda tegeliku tegemise kaudu!
Kas see eeldus on õige?
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
27
Reaction score
14
Points
3
Palun olge ettevaatlik, Hamilton Morris arutas podcastis muret, et tsüanoborohüdriid võib toota tsüaniidi sisaldavaid aduktsioone, mis kujutavad endast probleemi kasutamisel, kuna kuumuse korral genarate HCN, kui seda suitsetatakse. Ma reccomend, kui te otsite teha reaktsiooni kõrgematel jahustel kui NaBH4 oleks STAB, kuna see on palju selektiivsem redutseerija karbonüülide ja primaarsete / sekundaarsete amiinide vahel.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Suur tänu, mul oli varem sama mure, kuid proovisin edutult Hamiltoni meetodit: "Triptamiini dce lahuse mikrolaineahjus kuumutamine, trietüülamiini, naatriumformaldehüüdi hüposulfaadi, 4A molekulaarsõela ja STAB-i tilgutamine". Nii et ma proovisin nii, kasutades redutseerijana naatriumtsüanoborohüdriidi... Las ma proovin uuesti seda, mida poisid eespool ütlesid, alandades reaktsioonitemperatuuri ja vaatan, kas see toimib,Jagan tulemust
 
View previous replies…

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
27
Reaction score
14
Points
3
Tegelikult mainiti samas podcastis, et tema videos näidatud meetod STABi kasutades tegelikult ei tööta, id öelda, et selle tasub ka kuulata. Samuti mugav nõuanne, mis tahes redutseerimine naatriumtsüanoborohüdriidiga on kõige tõhusam toatemperatuuril, sama kehtib ka fenüületüülamiinide puhul.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
you late, STAB was arranged,what this shit like ?😂That doesn't look like it's going to work, "Mixture of tamine methanol solution with SATB and 99% acetic acid at zero degree Celsius, then drop formaldehyde solution for half an hour, stir at zero degree for one hour, and slowly return to room temperature reaction for 24 hours" ⬅️tried ,not work
 

Attachments

  • n0SxqsLcBA.jpg
    n0SxqsLcBA.jpg
    4.1 MB · Views: 310

Chain react

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Keegi mainis Youtube'i kommentaaris, et te peaksite kasutama 3A molekuli sõela. Ta ütles, et need kipuvad absorbeerima terve hulga asju, sealhulgas happelistes tingimustes vabanenud formaldehüüdi, mis lagundab naatriumsulfoksülaatformaldehüüdi.

Aga mul on üks küsimus, et miks inimesed kasutavad "naatriumsulfoksülaatformaldehüüdi" või "naatriumformaldehüüdi hüposulfaat" Ma arvan, et õige on "formaldehüüd-naatriumbisulfit-addukt" (CAS: 870-72-4)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Mõtlesin seda - kas ma tõesti tahan oma mikrolaineahju sisse panna keeduklaasi, mille sees on tuleohtlikud lahustid? Kas see on pikk - mul on tema süntesaator kuskil üles kirjutatud, kuid ma mäletan, et kuulsin tema podcast enne, kui ma alustasin kogu seda hullu reisi, mida keegi ei tee kunagi midagi muud kui väga kallis hobi... id tahaks teada, MILLINE podcast see on küll coz ma ei mäleta ja nüüd on palju!

Ma arvan, et see on ilmselt see, mille nimi on - "salajane kroomi karbeneemia".
 
Last edited:

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Ütleme, mistt
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Oh, vabandust
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
see on okei,
lihtsalt segaduses, miks ma pidevalt ebaõnnestun dmt-katsetega, tea, kas keegi on tegelikult õnnestunud neid samme järgida? Ma arvan, et ma peaksin vahetama trüptamiini trüptamiinvesinikkloriidi vastu ja proovima uuesti,võib töötada
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Üks välja kemikaalide või midagi mite olla ebapuhtad võiks alati proovida taimeekstrakti viis Mimosa hostilisist
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Reaktiivid on kõik uued ja kõrge puhtusastmega ning ma proovisin mitmeid erinevaid reaktiivide kombinatsioone, mis ei tohiks olla põhjus reaktiivide puhtuse tõttu. Tegelikult olen proovinud mimosa juurekoore pulbrit, see on lihtne ja tõhus, kuid tahan siiski proovida keemilist sünteesi, lihtsalt lõbu pärast . igatahes tänu bro
 

pickledill

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Im otsin teha DMT-sünteesi, mida ma kasutan naatriumboori või tsüanaboro?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kui teil on süntees, ütleb see teile täpselt kõik, mida te vajate
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
mul on 5-metoksütrüptamiin ja naatriumtsüanborohüdriid, DCM, metanool, etüülatsetaat, formaldehüüd jne..... Olen näinud kõiki videoid ja lugenud kõiki juhendeid. Aga kas kellelgi on hea samm-sammult juhend, mis selgitab kõike?

näiteks 1 juhend ütleb, et lisada metanooliga stabiliseeritud formaldehüüdi *im nagu kui palju metanooli ma lisan? kui tegelikult enamus formaldehüüdi metanooli niikuinii lisatakse, nii et ma ei pea teadma.

Kas kellelgi on õnnestunud?
 
Top