Question Temaatilised telekanalid.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Sõbrad!
Meie projekti edendamiseks palume teil teatada lingid telegrammikanalitele, mis käsitlevad Darknet/Drugs/Chemistry/RC ja muid teemasid.

Palun ärge unustage täpsustada riiki, kus kanal on populaarne.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Telegrammi rühmad on liikmete vahelises suhtluses vinge, et saate kiiresti arutada, küsida ja selgitada kõike. Kahjuks on enamik "uimastiteemalisi" rühmi telegramis lihtsalt pettused või edendavad pettusi:(
Leida telegramis gruppi, mis on autentne, on väga raske, Põhjus number üks on, et otsingumehhanism telegramis on halb. Põhjus number 2, kui mõni grupp on autentne, siis on see enamasti privaatne, nii et saate grupiga liituda ainult kutselinkide kaudu.

@HEISENBERG Kuidas luua BB tg grupp? Ma arvan, et see oleks suur samm, selle projekti promomiseks:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok @HEISENBERG, ma kaevun ja püüan välja filtreerida, et mis iganes link, mille ma edastasin, oleks sama autentne kui see BB sait.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, ma olen seda ka telegramis märganud. Kuid taotlus ei piirdu ainult telegramiga, kuigi praegu on raske leida usaldusväärseid saite, kus saab vabalt ja minimaalse riskiga suhelda. Torkame ringi.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Jah, see on justkui see, millest ma rääkisin. See müügiks on telegramm täiesti vilets, kuid see on suurepärane kiireks ja kiireks suhtlemiseks. Nii et kui gruppi modereerib keegi usaldusväärne, siis on see suurepärane kui "uudiskiri" või kuidas iganes te seda nimetate. Samuti saab grupi moderaator piirata grupis toimuvat vestlust ja siis saad liikmena ainult otse grupi moderaatoriga ühendust võtta

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Kust ma saan telegrammi lingi?
Ma tahan liituda rühmaga
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Hämmastav idee!

Ma ei ole aktiivne Telegramis selle eest, nii et ma ei saa siin aidata - ka kui BB Telegrami grupi idee tuli üles, tahaksin kusagil grupivestlust, kuid võib-olla oleks midagi, mis vastab minu OpSecile, oleks suurepärane..nagu Xabber või Pidgin.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Sama "CEOAmsterdam" ta oli üks suurimaid müüjaid NL-is.
Ta tegi müüki telegrammi, ühendades selle tg gruppi. Ja aasta või kahe pärast jäi ta vahele. Sel põhjusel peaksid kõik olema teadlikud, et on kõrge risk oma andmeid Tg-sse postitada. Ja mitte kunagi ei tee seal müüki müüja või ostjana.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Jah, see on tõsi

Ma arvan, et kogu teema hüppas punktist:) küsimus alustamise kohta on rohkem lehe reklaamimiseks uutele liikmetele.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Leidsin selle saidi, kui küsisin kellegi käest ühel turul, kuidas midagi sünteesida.
Tõenäoliselt on kõige parem, kui igaüks lihtsalt osaleb foorumites, mis on olemas turgudel, mida ta kasutab, ja esitab sibulad lihtsalt nii. Mulle ei antud isegi sibulat, ma pidin seda otsima ja selle leidmine ei olnud raske, kui ma teadsin, et see on olemas.

Mul on signaal, telegram, whatsapp ja muud, ma ei kasutaks KÕIKI neist privaatseks, vastutusele võetavaks suhtluseks lihtsalt sellepärast, et nad ei kehtesta ToR-i, nii et keegi lohakas, kellega te räägite, võib olla tuvastatud, tema IP jälgitud ja ühendatud teiega peetud vestlusega, jällegi IP jälgitud, kasutades mobiiltelefoni, mis on geo-lokaliseeritud mobiilsidevõrkude kaudu. Võib-olla mitte piisavalt, et teid midagi teha, kuid piisavalt, et teid huvipakkuvaks isikuks muuta. Kurat seda.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Ma kasutan @mycodre'i külastamist, lihtsalt selleks, et vaadata nende kraami varjatust ja pakendamist...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Ma ei leidnud @mycodre telegramilt
kas teil on mõni muu meetod, millega liituda?
 
Top