Question Uus vestluskaust on imelikult, eks ole?

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
poisid, uus vestluskaust on imb. täis vigu ja te ei saa isegi näha (enne konkreetse vestluse klõpsamist), kellega vestlus tehtud. :(
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Mis on valesti? Kirjeldage probleeme üksikasjalikult.
Samuti saate alati tagasi pöörduda vana versiooni juurde.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Peamine probleem on trükkimine. Nagu ma aru saan, värskendab "sõnumi sisestamise vorm" sisu iga 10+/- sekundi järel. Kui trükitud sõnumit ei ole selle aja vahe jooksul saadetud, siis see kaob. Ma pean algusest peale kirjutama((((

See on see, mida ma näen.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Täname teid! Me parandame selle nüüd. Palun postitage julgelt kõik leitud vead siia. Me parandame need nii kiiresti kui võimalik.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
veel kaks viga teile.
1. sarnane sellega, mida ma enne postitasin. ma kirjutan sõnumit, kui selle aja jooksul tuleb vastaspoolelt sõnum, uuendatakse vormi ja kõik, mida ma olin kirjutanud, kaob ära.
2. proovige redigeerida saadetud sõnumit. näete probleemi.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Igas "vestluses" ei ole näha, kellega vestlus toimub, vähemalt enne, kui klõpsate sellel. See tekitab segadust.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Lisaks ei meeldi mulle, et Escrow vestlused segunevad tavaliste vestlustega. Ma arvan, et parem on hoida see eraldi, nagu see oli varemgi.
Ja üldiselt tundub, et "privaatsõnumitest" on saanud "privaatne vestlus". Ma arvan, et kui on võimalik eraldada - et privaatsõnumid oleksid vaikimisi ja lisana, kui sa tahad alustada vestlust mõne kasutajaga, siis oleks võimalik seda eraldi teha.
 
Top