Crystal Meth Road (video)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

Kuidas korraldab Mehhiko Sinaloa kartell Crystal Methi salakaubandust Hiina ja India tehastest edasimüüjatele üle kogu maailma?

Mehhiko Sinaloa kartell kaubitseb Hiina ja India tehastest pärit suure sõltuvusega kristallmetat narkodiileritele üle kogu maailma. Kuidas õnnestub neil edukalt juhtida nii keerulist ebaseaduslikku operatsiooni?
Kristallmetat on narkootikum, mida mõned peavad veelgi sõltuvusttekitavamaks kui heroiini. " Kristallmeti klient on eluaegne klient, " selgitab üks Šveitsi uimastikaupmees Marc. Kuigi narkootikum on sageli pärit Ida-Euroopast, saavad paljud narkomaanid üle maailma oma varusid ka tänu Mehhiko Sinaloa kartelli operatsioonidele. Sünteetilist narkootikumi valmistatakse Mehhikos, seejärel veetakse see üle maailma. "Nad saadavad seda üle kogu maailma. Nad on kristallide müügi osas maailma liidrid," ütleb Marc. Metamfetamiini valmistamiseks on vaja teatavaid rangelt reguleeritud lähteaineid, mis pärinevad näiteks Hiinas asuvatest tehastest. "Jah, meil on seda tüüpi toode ... me ostsime selle tolliametnikelt, nad töötavad meie heaks. Nad aitavad meil kogu meie ekspordi puhul Mehhikosse," ütles üks Hiina tarnija, kui salajane reporter temaga ühendust võttis. Markus Schlaepfer, politseikeemik, selgitab, et kuna amfetamiini saab valmistada nii paljudest erinevatest lähteainetest, on reguleerimine keeruline. "Mõnede on lubatud või rangelt kontrollitud, et valmistada seaduslikke aineid. On võimatu süstemaatiliselt öelda, millised lähteained tuleks keelustada."


.
 
Last edited by a moderator:

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
ma arvan, et tegelikult saadab kartell oma proffessionaalsed metakeemikud Mehhikost Hollandisse, et seal tootmisega kätt proovida.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
ma loen alati, kui nl-is on laborit kinni peetud, on 1-2 meksiklast arreteeritute all. Ja kui vaadata nimesid sotsiaalmeedias, võib ära tunda kartellide seoseid
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Ma olen nõus, et kohapeal on lihtsam metamfetamiini valmistada.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Võin teile kinnitada, et on tõsiasi, et ma tean mõningaid neist.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Nad rääkisid CAS 288573-56-8, kuid see on pulber. kas nad muudavad selle kristallideks, nii et teeb kristallilise meta efekti?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Sama kehtib ka Austraalias hiljuti toimunud tabamuse kohta, millest ma lugesin
 
Top