Tableti pressimisjõud ja sõelumine

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Tere,
väikeste tablettide jaoks: 7mm x 3mm, millist rõhku soovitate ? Võib-olla 40 kN on piisav ?

Ja kas te arvate, et enne pressimist on vaja sõeluda ? Kõik minu pulbrid on 100 võrgusilma
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
rõhk = jõud / pindala, kasutage seda või pindala x rõhk = jõud (kuna jõud on tavaliselt see, mida mõõdetakse n-s või kn-s, mis on tõenäoliselt see, mida te otsite, kui im eksin, kasutage lihtsalt esimest valemit).

Kui teie sõel ei ole isegi väiksem kui 100 võrgusilma (väga kahtlen), siis ma ei usu, et see on vajalik, arvestades, kui peenike see juba on.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Seda saate vaadata veebist. Seal on kalkulaator saitidel, mis kannavad pillide pressimiseks vajalikke koostisosi. Või on neil midagi lähedast. Vaadake ka youtube'i otsingust pillide pressimise arvutused. Udemy on ka retseptuurid n palju muud. Loodan, et see aitab
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Tere inimesed !!! Ma otsin selle kohta mingit teavet , meil on masin pillidele. Meil on värvid ja me tahame teha mdma pillid. Ma otsin, kuid ma ei leia midagi, kui me peame panema mõned asjad kompaktne. Või ainult mdma ja värv tuleb tugev ,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Te vajate md+magneesium stereaat +mikrokristalliline tselluloos, et luua xtv graanulid kõvas vormis
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Sa pead looma selle segu magneesiumstearaat ja mikrokristalliline tselluloos ja oma mdma, et oleks võimalik pressida tablette. Kui te ei ole oma segu sideainet parandanud, ei tööta masin hästi, sest ta vajab neid komponente, et vältida kinnijäämist ja anda tablettidele sobiv kõvadus. .
 
View previous replies…

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Nii et kui me teeme 250mg pillid iga. On kokku kõigega. Või 250gr mdma pluss värv pluss magneesium
Ja stearaat mikrokristalliline ?
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Sest me hirmutame koos, kes müüvad värve. Ja iga kilo mdma jaoks peame panema värvide muutmiseks umbes 3/4kg. Kas nii ? Sest on hullu. Mul on vaja 500kg värvi. See ei ole raha pärast, vaid selleks, et teada saada, kas liiga palju või mitte.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Ei, te ei vaja nii palju värvainet, on olemas toidupulbrilised värvained, mille 10g-ga saab värvida 1kg ettevalmistatud segu
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
DWpNc23agA
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Kas te olete hispaania keele oskaja? Ma olen hispaanlane !!!

sa mõtled, et 1kg mdma. Magneesiumi, tselluloosi ja vähese värviga muudan värvi ? Me mdma on šampanja.
 
Top