Fenüüläädikhappe süntees mandelhappest (väikeses mahus)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Reaktsiooniskeem:
QrjteHwBoC


Süntees:
1. Mandelhape (15,0 g) lahustati 85%-lises fosforhappes (15 ml).
1hkByCow3X
ZCqxVdcWTX
Bp5X7NmlgV
87NRIpv2Fe



2. Joodi (15 g) lisati väikestes kogustes, samal ajal kuumutati tagasivoolu juures 1 tund.
Vsc8mfixzQ
XQKpn4odGU
MiCgKaA027



3. Lahus valati üle külma vee ja toorprodukt kristalliseeriti ümber kuumast veest, et saada värvitut kristallilist toodet 10 g.
Yi9qxTskp8
JfEbd61RYH
 
Last edited by a moderator:

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Tere, ma olen väga huvitatud sellest sünteesi, vähemalt minu kodukohas on väga lihtne saada kg L-mandeli hape, mis mul on raske on saada hüpofosforhapet, kas ma saan seda asendada mõne teise happega, mida on mul lihtsam saada?
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Ma ei usu, et see nii on. Kui leiate punast fosforit, võite kasutada ka fosforhapet. Seda on palju, palju lihtsam leida kui hüpofosforhapet. Muidugi on punase fosfori leidmine ikka probleemiks.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Hüpofosforhapet on raske leida.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
See on täpselt hüpoteegi. Seda on raske saada, kuid see sobib kõige paremini. Efedriinist metamfetamiini saamine on sarnane.
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Tere, Will Chemist, kas te saate avaldada teemat P2P valmistamiseks fenüüläädikhappega? Ma ei ole seda pikka aega leidnud. Tänan teid.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
mul on pluss 2 kg seda, et ma ei tea, mida sellega teha, sest ahjutoru meetod on raske ja me ei tea, mis on kõige lihtsam meetod.
 

Labchef

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma tahan proovida seda protseduuri, kuid ma avastasin, et mandelhappel on erinev cas nr. Milline on õige cas nr, mida kasutada? Mandelhape on vist DL, S ja L. Kas fenüüläädikhappe saamiseks võib kasutada ükskõik millist neist?
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
See ei ole oluline. Pärast redutseerimist kaob kiraalne keskus ja teile jääb fenüüläädikhape.
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Okei, aitäh.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Paistab, et teil on siin midagi puudu. Võimalikud fosforil põhinevad reaktiivid redutseerimiseks on:
- RP, punane fosfor koos joodiga
- H3PO2, hüpofosforhape ja jood
- H3PO3, fosforhape ja jood
- H3PO4, ortofosforhape või lihtsalt fosforhape ja NaI või KI, naatriumjodiid või kaaliumjodiid

kusjuures eelistatud on H3PO2 ja H3PO3.
Kõik need moodustavad HI, vesijoodhapet, mis on tegelik redutseerija.

H3PO2 valmistatakse naatrium- või kaltsium- või kaaliumhüpofosfitist ja HCl-st. Otsige "elektrita nikeldamine" ja te leiate selle.
H3PO3 kasutatakse hüdropoonikas ja viinamarjakasvatuses.
H3PO4 on igal pool rooste eemaldajana, katlakivieemaldajana jne.

Joodi tehakse NaI või KI oksüdeerimisel.
NaI või KI kasutatakse vee desinfitseerimiseks, vaadake "Preppers" ja "Survivalists".

btw. PAA. fenüüläädikhape on väga erilise ja kleepuva lõhnaga, mis ei lopu kergesti maha, olge hoiatatud. Või siis parem: See haiseb nagu põrgu ja nii haised ka sina seda tehes. Ja see lõhn jääb sinuga umbes nädalaks, ükskõik kui tihti sa ka duši all ei käiks.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
kas palun selgitage PSEUDO ja IODINE ja H3PO3 suhtarvud ja aeg ja soojus palun ma ei ole juurdepääsu H3PO2 ja kui see tõesti toimib ja H3PO3 on hea usaldusväärne redutseerija palun kordage
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Härra, kas Mandelhape on 2836-32-0? Kas reaktiivi, milles on ainult 50% hüpofosforhapet, võib kasutada?
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
jah on video samm-sammult youtube lihtsalt otsida mandelhapet / fenüüläädikhape... teie teretulnud...
 
Top