Jagage oma mõtteid

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere poisid, mind huvitas, kas keegi teist saab jagada oma mõtteid või teadmisi selle kohta, mis on kahjulikum, MDMA, 4MMC või kokaiin, samuti, kumb neist on ohtlikum alkoholiga segatuna, minuga juhtub, et kui ma ei joo, kui see mind tabab, saan ma natuke ärevust ja ülekoormust.
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Ma arvan isiklikult, et on mdma rohkem neurotoksiline, et kolm supstance, 4mmc vähem..muidu ma soovitan teil mitte segada alkoholi supstance becase, et on muutunud kogemus ja ohtlik mõnel juhul
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma tean, et see on ohtlik, kuid ma just hakkasin MDMA või koksi tegemise ajal alkoholi jooma, tunneb palju rohkem ja on erinev tunne, nüüd kui ma ainult ***** koksi või MDMA ilma alkoholita ei meeldi tunne on nagu ülevoolav ja tunneb alkoholi tasakaalu, kas see võib olla minu ADHD tõttu?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Võib-olla võtke vähem mis tahes ainet ja vaadake, kas u ikka tunneb end ülekoormatuna???

Või võib see olla tingitud sellest, kus/ millal te neid aineid võtate?.

Kas u on väljas tantsimas või istub baaris või lihtsalt kodus?.
Mdma toimib minu arvates palju paremini muusika ja tantsimisega.

Mitte mingil juhul ei võtaks ma Mdma näiteks lihtsalt toas istudes ja rääkides, ma arvan, et ma oleksin ka ülekoormatud!
 
Last edited:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Ainete ohtlikkus sõltub paljudest teguritest. Kui me püüame kõike võrdseteks väärtusteks taandada, siis minu arvates kujuneb selline pilt:
  1. Kokaiini peetakse sageli kõige kahjulikumaks, kuna see võib põhjustada sõltuvust, avaldada tõsist kardiovaskulaarset mõju ja tekitada alkoholiga segunedes kokaiini.
  2. 4-MMC omab sarnaseid riske nagu teised stimulandid, millel on märkimisväärne kardiovaskulaarne ja neurotoksiline mõju, kuid võrreldes kokaiini ja MDMA-ga on andmeid vähem.
  3. MDMA-l on riskid, eelkõige seoses neurotoksilisuse ja ülekuumenemisega, kuid need on tavaliselt väiksemad võrreldes kokaiini ägedate kardiovaskulaarsete riskidega. Minu arvates on MDMA nõuetekohase kvaliteedi ja kõigi kahjude vähendamise soovituste järgimise korral üks ohutumaid eufostimulante.
Oht koos alkoholiga:
  • Kokaiin ja alkohol koos on kõige ohtlikumad kokaiini moodustumise tõttu, mis suurendab oluliselt toksilisust.
  • MDMA ja alkohol kujutavad endast samuti märkimisväärset ohtu, peamiselt raske dehüdratsiooni, hüpertermia ja maksastressi tõttu.
  • 4-MMC ja alkohol kujutavad endast märkimisväärset ohtu suurenenud kardiovaskulaarse koormuse ja sümptomite maskeerimise potentsiaali tõttu, mis viib ületarbimiseni.
Parim lahendus on mitte kombineerida stimulante alkoholiga. Neurotoksilised mõjud ilmnevad sellises kombinatsioonis isegi siis, kui neid ei esine üksi kasutamisel. Viimase lisamine on võimalik rahustava vahendina kasutada seansi lõpus, kui mõju on langemas või juba möödas. Näiteks sujuvamaks väljumiseks ja magama jäämiseks. Kui muud võimalust ei ole ja see toob tõelist ebamugavustunnet või on vaja kiiremini uinuda. See ei tähenda, et see on täiesti ohutu lähenemine. Kuid alkoholi tarvitamine eelnevalt stressiolukordade lahendamiseks stimulantide puhul on liigne lähenemine.

Ärevuse ja ülekoormatuse tunnet ilma alkoholita nende ainete kasutamise ajal saab toime tulla:
  • Hüdraatluse säilitamine: Jooge vett või elektrolüütidega jooke, et jääda hüdraatiliseks.
  • Keskkond: Veenduge, et olete mugavas ja turvalises keskkonnas.
  • Doseerimise juhtimine: Kaaluge väiksemaid annuseid, et vähendada intensiivsust.
  • Tugisüsteem: Hoidke enda ümber usaldusväärseid sõpru, kes saavad teid aidata, kui tunnete end ülekoormatuna.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Kunagi tegin palju tablette / Mdma ja ma kasutasin nende võtmise ajal ämbreid alkoholi...
Oleks pärast seda surnud (Mon/Tue eriti).
Lõpetasin alkoholi täielikult ja tunneksin end pärast pidu palju paremini.
Ma ei suuda enam alkoholi süüa, ma arvan, et olen selle suhtes allergiline!
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
See kõlab huvitavalt, parem tulla vist? Või te lihtsalt ei tunne end füüsiliselt nii sittana? Jah, alkohol hävitab su kõhtu.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Füüsiliselt ei tundu nii karm ja sujuvam tulla alla (palju kanepit küll).
Mis võib võtta 3-4 päeva taastumiseks lõigatud 1 päev ilma alkoholist.
See on see, mis töötas minu jaoks.
Aga see võttis kaua aega, et see välja töötada
 
Top