Shake n bake meetod

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tere kõigile. Palju kordi kuulen sellest meetodist. Olen kuulnud, et see on Ameerika meetod. Kuna Ameerika apteek beggin reguleeritud müük pillid prekursoriga. See on meetod väikese koguse pillide muutmiseks metamfetamiiniks. Ma nägin video selle kohta, kuid ilma arvutamise kogused koostisosade
Jahvatatud pillid ( kui palju ja millise kontsentratsiooniga pse ? )
ammooniumnitraat ( aga kui palju? )
naatriumhüdroksiid ( kui palju ? )
natuke liitiumi ( kui palju g efedriini kohta )
Eeter
HCl
Palun kas keegi oskab aidata ja discrabe sügavamalt sellist meetodit ?
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Järgmine küsimus selle meetodi kohta on: kui ma saan kasutada liitiumi aku kasutamisest rohkem aega või kui ma pean iga kord uue järgmise uue reaktsiooni jaoks ?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28
Te ei saa kasutada liitiumi rohkem kordi, kuna liitium reageerib raputusküpsetuses ja lahustub täielikult
Palun mõelge selle meetodi üle, pigem ostke mõni 2L kolb ja liebig kondensaator, jood ja punane fosfor ja pseudoefedriin
ja teha reaktsiooni korraliku klaasnõuga, siis on võimalik teha destillatsiooni ja puhastada baasi palju rohkem klaasnõuga
Loksutada ja küpsetada on tõesti amatööride meetod aine valmistamiseks
Kogemusest rääkides
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kui te kavatsete proovida suletud seadme sünteesi vs. refluksi, siis tehke seda kõigepealt väljas. Samuti peaksite otsima, mida nimetati "push/pull" reaktsiooniks, mis oli kaks 2,5 galloni plastmassist gaasikannu (palju parema kvaliteediga plastmass), mis olid kokku suletud. See oli samuti RP/Joodisüntees. See on palju ohutum kui see raputada ja plahvatada sinu näkku sünteetika, millest sa räägid. Ammooniumnitraat, 33-0-0 prillitud väetis on parem NH3 allikas, kui teie põrgu proovib modifitseeritud kask rx. Kasutage kemikaalikindlat plasti, mis suudab võtta mõningast kuumust, ja jälgige patareisid, mis lühenevad, kui püüate neid lahti võtta. Ka need lähevad kuumaks. Ja on olemas ohutumaid lahusteid kui etüüleeter.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Ma leidsin "push/pull", mida te mainite Erowidil, suurepärane lugemine.
kahjuks on see 25 aastat vana. nii et pseudoekstraktsioonid ilmselt ei tööta nii lihtsalt kui mainitud.
ja RedP/joodi on üsna raske saada, vähemalt seal, kus mina olen.

seepärast ongi modifitseeritud kask kõige lihtsam, vähemalt esmakordselt, väike matš.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Ärge kasutage seda meetodit bro, uurin ma õppinud kirjandust, siin foorumis on teil palju sünteese, mis on kindlasti ohutumad ja lihtsamad ning kohanduvad teie teadmistega.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
link ei tööta võib olla posti deletitud
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Link töötab. Te peate kasutama Tor'i .torify.net veebilehtede jaoks. See link clearnet-brauseri jaoks.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
tänu vastuse eest
 
Top