saata pakendeid kõige anonüümsemalt

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Milline oleks viis, kuidas saata pakendeid võimalikult anonüümselt?

Kas paki saatmiseks on vaja, et inimene annaks oma identiteedi?

Väikese kirja saatmine koos tagastamisaadressiga võib olla väga anonüümne, kuid jälgitav pakett?

Kui peaksite saatma paki, mis sisaldab ebaseaduslikke aineid, siis milliseid samme te teeksite?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
See sõltub sellest, millist rajatist u kasutatakse pakendi saatmiseks. Mõned kasutavad *****useid, mis pakuvad diskreetset saatmist . Ja info, mis sõltub agentuurist või midagi nad kõik on erinevad vahendid lähenemine
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Millised ettevõtted on kõige diskreetsemad?

Mida ma saan teha, et oma identiteeti võimalikult hästi kaitsta?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Kasutage kindaid ja veenduge, et toote või pakendi käsitsemisel ei jääks karvu.
Enamiku ainete puhul on kõige parem neid vaakumiga kotti sulgeda ja seejärel pesta koti väliskülg alkoholiga, et eemaldada lõhn.
Jälgitud pakendite eest tasumisel kasutage sularaha. Püüdke kasutada postkontoreid, mis ei asu teie elukoha vahetus läheduses. Kontrollige oma paki staatust alati tor'i või VPN-i kasutades, mitte kunagi otse oma IP-aadressi abil.

Enamik inimesi, kes seda teevad, kasutavad lihtsalt oma riigi posti*****useid ja enamiku taotluste puhul piisab sellest.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ärge kunagi kontrollige pakendi staatust TORiga. Posti*****ust kontrollitakse peaaegu igas riigis väga rangelt, seega tekitab paki staatuse kontrollimine toriga kahtlusi. VPN on turvalisem, kuna on rohkem levinud kasutada.

Kui soovite olla turvaline, kasutage VPN-i, et luua ühendus kaugproxyga. Üks proxy, et kontrollida ühte paketti. Ja sa peaksid meeles pidama või märkima, millist proksi sa kasutasid millise paketi jaoks ja mitte kunagi segi ajama.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
TOR-i või lihtsalt VPN-i kasutamine võib teie paketti märgistada. Veebisaidid näevad, kui kasutate VPN-i või muud kahtlast IP-d juhuslikust riigist. Parim on kunagi jälgida jälgimist, kui te ei pea.

Vaakumkinnitus, hüdrauliline press, kui soovite, et palju ainet mahub väikesesse paketti. Väike pakk = vähem kahtlane. Alumiinium mülakotid.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Kas pakendi vastuvõtmine on palju ohutum kui saatmine?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kindlasti mitte Ameerika Ühendriikides. Tõenäoliselt ei aimanud nad enne pakendi kättesaamist, mis see on. Kui see avastati, on selle kättesaamine see, kus on oht. Saatja võime ja vaev on vastuvõtja vabaduse suhtes ülimalt tähtis.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Seda ei ole kunagi varem tehtud. Elu ELis. Soovin osta isiklikuks kasutamiseks.

Kuidas kasutada võltsitud aadressi/nime ja saada samal ajal pakett? Ma olen selle kohta kõige rohkem uudishimulik.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Saate teha mõlemat maksimaalse seksuaalsusega, 0 võimalust kunagi kinni jääda.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Olen huvitatud väikese koguse ostmisest isiklikuks kasutamiseks. Ei ole seda kunagi varem teinud. Elan ELis.

Kuidas kasutada võltsitud aadressi/nime ja saada pakett samal ajal? Ma olen selle kohta kõige uudishimulikum.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Te lasete selle saata tühja majja üle tee. Te lasete selle saata kellelegi, kellel ei ole teie nime. Minu isikliku maitse järgi nukun aga ainult nutikate inimestega ja me teeme plaani, kuidas seda varjata. Ma ostan sildi, saadan talle PDF-i sellest trükkimiseks, ***** selle kaubandusliku näidise või mõne healoomulise asja sarnaseks ja tulistan selle läbi.
Rumalad sõbrad panevad sind kinni. Ära tee ühtegi.
Kui sa PDFi alla laadid, võid selle avada MS paintis või mõnes muus programmis ja teha tagasiside aadressi ärinimeks. lihtsalt ära skaleeri seda ega puutu vöötkoodi.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ma ei hakkaks isegi PDF-iga jama ajama.
Võiksite lihtsalt osta selle ametlikult veebist oma valitud transpordiettevõttest. Kasutage varastatud/võltsitud/võltsitud pangakontot, et osta margid anonüümselt...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Kui ma trükin kuller*****use veebisaidilt tor-võrgustiku kaudu sildi, kui ma olen sabas, kas minu pakett on garanteeritud, kui mina/ minu töötajad selle saadavad? Ma kavatsen kõik oma etiketid veebist välja printida, pakendite käsitsemisel kanda kindaid ja visata pakid postkasti, mitte minna postkontorisse, printida seal etikett välja ja anda pakid läbi leti, et me saaksime jääda CCTV-st.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Kellelgi on häid ideid suuremate tellimuste tarneaadressi kohta tumedas võrgus, pidades silmas, et ma ei saa seda jälgida ja ei saa iga päev kontrollida ja olen teadlik, et see võib mingil hetkel olla järelevalve all. Ma mõtlesin hüljatud maja või maapiirkonna talud, mis ei ole hõivatud, mis on müügiks. Mul on vaja kindlat tarneaadressi ASAP
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
ärge kasutage mahajäetud maju, sest postiljon märkab ja teatab sellest. Maalähedased talud kõlavad paremini, kui neil on aadress, kuid see ei tohi tunduda mahajäetud või hüljatud, sest postiljon teatab sellest jälle. Kõige parem on kasutada tilkumisaadressi ja seadistada oma ostjate opsec täiuslikuks, et neil oleks raske tõestada, et sa tellisid narkootikume, siis alati kui toimub arestimine, leia teine.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Armastage vestlust. Kas teil on veel ideid? Kas on veel lugusid, mida EI tohi teha?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma lihtsalt lisan sellele, mida juba öeldi. Pakendis on hea peibutussüsteem. Mitte ainult LE jaoks, vaid ka siis, kui keegi teine näeb, et te seda avate. Ma olen näinud asju lastele tagasi kooli pliiatsikomplekti. Pakk oli pliiatsikarbis ja uuesti suletud see originaalpakendisse. Olen näinud, et sarnast asja on tehtud ka mobiiltelefonide korpustega. Oleneb kui suur asi on, mida liigutad. Dollar store on suurepärane koht, et leida peibutusi. Vaakumkinnitus muidugi. Veendu, et midagi ei kolise, mis ei peaks.

Olen varem näinud *****useid, mis lasevad sul osta sildid krüptoga
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
millisest riigist te tarnite?
 
Top