Question Retseptid koos põhivarustusega ja hõlpsasti kättesaadava kraamiga

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Niisiis, mida ma otsin, on põhiline meth retsept, mida ma saan teha, kasutades hästi kergesti saada ingridendid ja mõned laboriseadmed nagu reaktsioonikolb keedukolb jne. Ma olen ikka veel üsna uus ja ma olen järginud ühte lihtsat retsepti, kuid nüüd tahan ma natuke muuta asju, kui im keemia õppimine, et paremini mõista seda teemat ja potentsiaalselt tulla välja oma sünteesimeetodiga. Ja oleks tore, kui te paneksite sisse ingridient, seadmed ja samm-sammult loetelu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Sellel foorumil on foorum nimega "kõige lihtsamad retseptid", kerige alla, kuni näete seda, ja alustage sealt. Ma tean 40 marsruuti amfetamiini. Te ei tule oma sünteesimeetodiga välja".
Palun kasuta kuradi otsingumootorit. Loe ka reegleid ay iga lehekülje allosas, kus on kirjas " RULES" Sa oled selle nädala kolmas mees, kes liitub ja palub kohe pudelisööta, enne kui isegi reegleid loeb.
Nad tahavad lihtsat meetodit hämmastavate uimastite valmistamiseks kraamiga, mida saad WALMARTist. Kui narkootikumide valmistamine oleks lihtne, oleksime üle ujutatud narkootikumidega
 
Top